ev temiri

Nizami rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 60 m²

Elan nömrəsi: 699917
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
60 m²
Qiymət
142 000 Azn
2366 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nizami rayonu
Mehdi Abbasov küç
Ümumi məlumat
ƏLA FÜRSƏT !! İDEAL TƏKLİF !!

ƏŞYALI + TAM TƏMİRLİ + 2 OTAQLI MƏNZİL DƏYƏRİNDƏN UCUZ QİYMƏTƏ TƏCİLİ SATILIR !!

Nizami ray, Mehdi Abbasov küç, Neftçilər m/st, 62 saylı məktəbin yaxınlığında yerləşən 17 mərtəbəli binanın 12-ci mərtəbəsində ümumi sahəsi 60 kv olan 2 otaqlı (studio) tam təmirli mənzil təcili satılır. Sənəd müqavilədir kupça yaxın vaxtda veriləcək.Mənzilin baxışı şəhərə tərəfdir.Qaz, su, işıq daimidir istilik sistemi kombidir.Binanın sürətli SİGMA liftləri, 7/24 mühafizə xidməti və kamera nəzarət sistemi mövcuddur.

- Ətraflı məlumat üçün qeyd edilən nömrə, vəya wp vasitəsilə əlaqə yarada bilərsiniz.

QEYD - OFİSİN XİDMƏTİ HAQQI 1 % TƏŞKİL EDİR.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Rasul (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 03.08.2024

servis.az

Yeni tikili elanları

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 2 otaq

Biləcəri qəsəbəsində yerləşən Greenville Residence yaşayış kompleksində 16 mərtəbəli binanın 4-cü mərtəbəsində, ümumi sahəsi 90.8 m² olan 2 otaqlı (studio mətbəx) təmirsiz mənzil satılır. Mənzildə 1 sanuzel mövcuddur.

160 000 Azn
Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 3 otaq

Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 3 otaq

Mətbəx yataq mebeli stol stul, kondisone paltaryuyan tvstent qiymətə daxildi. Son qiymət

250 000 Azn
Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 2 otaq

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 2 otaq

Şəhərin elit yerlərindən olan Elmlər Akademiyası m/st və universitetlərin yaxınlığında, şəhərin Prestijli Komplekslərindən biri olan Renessans Palace Premium yaşayış kompleksində ümumi sahəsi 86 kvm olan yüksək zövqlə