ev temiri

Xətai rayonunda 4 otaqlı Yeni tikili Satılır, 140 m²

Elan nömrəsi: 738205
Əmlakın növü
Otaq sayı
4
Sahə
140 m²
Qiymət
231 000 Azn
1650 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Xətai rayonu Əhmədli qəsəbəsi Əhmədli metrosu
Məhəmməd Hadı küçəsi 2372
Ümumi məlumat
- UKRAYNA DAİRƏSİNDƏ Kontakt Home olan bina
- MANSARDA DEYİL. Tavanlar beton, Liftlər mənzilin mərtəbəsinə qədər qalxır
- 2 ədəd lift (HƏR İKİ LİFT MƏNZİLİN MƏRTƏBƏSİNƏ KİMİ QALXIR)
- Mənzildə hündürlük 4.40 metr
- 2 ədəd eyvan. Hər iki eyvan məhəlləyə və dənizə baxır.
- Sənəd müqavilə (İlin sonuna kimi ÇIXARIŞ veriləcək)
- Qaz, işıq və su verilib
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Ramil
Bakı şəhəri

Tarix: 21.03.2025

servis.az

Yeni tikili elanları

Binəqədi rayonu , M.Ə.Rəsulzadə qəs., 4 otaq

Binəqədi rayonu , M.Ə.Rəsulzadə qəs., 4 otaq

3 mərtəbəli, əlavə podvalı, mansardı vardır. Həyətdə əlavə olaraq qaraj və üstündə 1 otaqlı bisetka vardır.

1 300 000 Azn
Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 1 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 1 otaq

HAZIR 4% İPOTEKA!. Binəqədi rayonu, Cəfər Xandan küçəsi, 7-ci mikrorayon, Dərnəgül metrosunun tam çıxışında inşa edilmiş West Town Yaşayış Kompleksində yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 4cu mərtəbəsində ümumi sahəsi 51

35 000 Azn
Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 3 otaq

Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 3 otaq

Satılır – Yeni tikili, 3 otaqlı mənzil Neapol dairəsi, 171 nömrəli məktəbin yanı 14 mərtəbəli binanın 10-cu mərtəbəsi Sahə: 60 m² Otaq sayı: 3 Təmirli Çıxarış (kupça) var İpotekaya yararlıdır Əhmədli parkı və

165 000 Azn
Abşeron rayonu , Masazır qəs., 3 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 3 otaq

ŞOK.ŞOK.ŞOK.Masazırda duz gölünün qarşısında Viktoriya yaşayış kompleksində 1-ci binada təcili olaraq 3 otaqlı , təmirli mənzil satılır.Qaz, işıq, su lift var.Yaxınlığında məktəb baxça, supermarketlər və digər iaşə