ev temiri

Xəzər rayonunda 7 otaqlı Villa Satılır, 352 m²

Elan nömrəsi: 741295
Əmlakın növü
Otaq sayı
7
Sahə
352 m²
Qiymət
1 100 000 Azn
3125 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Xəzər rayonu Mərdəkan qəsəbəsi
Mərdəkan qəs
Ümumi məlumat
Mərdəkan qəs. 13 sotun içində 2 mərtəbəli bağ evi satılır. Sahəsi 352 kv.m.aqlay ilə üzlənib. Kürsülüdür. Sauna kompleksi. Qaraj. 7 otaq. Əla təmirlidir, isti döşəmə. otaqlarda kondisioner. Kombi isitmə sistemi. Pult ilə darvaza. Manqаl, besedka, yay mətbəxi, hovuz və s. kupça var.

Продается дача в пос. Мардаканы. 13 соток. Площадь 352 кв.м. облицована аглаем. Комплекс сауны. Гараж. Отличный ремонт. Теплый пол. 7 комнат, в каждой комнате кондиционер. Комби система отопление. Ворота с пультом. Мангальная, беседка, бассейн, летняя кухня и т.д. купчая есть.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 19.02.2025

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonunun Baksol ərazisində, 4 sot torpaq sahəsində yerləşən 3 otaqlı həyət evi satılır. Ümumi sahəsi 200 m² olan ev keyfiyyətli materiallarla inşa olunub və tam təmirlidir. Ev 2 daşla tikilib, geniş və

157 000 Azn
Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 6 otaq

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 6 otaq

K472. Super təmirli Villa Biləcəri Deyska yolu yola 150 meyit 3 sotda 6 otaq 3 mərtəbəli yola yaxın olan ev təcli satlır qiymətdə razılaşmaq olar isdənlən vaxt baxmaq olar ciraq əmlak kanalına abunə olun bütün vidyalar

255 000 Azn
Sabunçu rayonu , Məhəmmədli qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu , Məhəmmədli qəs., 3 otaq

Abşeron r-n. Məmmədli qəs.yola 200 metr məsafədə 1.5 sot torpaq sahəsində, 8 daş kürsüdə inşa olmuş, fundamentli, qoşa daşla tikilimiş , əla təmirli 3 otaq 80 kvadratda olan həyət evi satilir. Qazi, işiği, suyu daimidir