ev temiri

Nərimanov rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 55 m²

Elan nömrəsi: 701667
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
55 m²
Qiymət
180 000 Azn
3272 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nərimanov rayonu Montin qəsəbəsi Nəriman Nərimanov metrosu
montin bazarı
Ümumi məlumat
Montin bazarının qarşısı 5/5 təmirli 2 otaqdan 3 e duzelme 55 kv.m mənzil satılır. qaz işıq su daimidir.damda cen mator var. mənzildə danisiq yolu ilə bəzi əşyalar saxlamaq olar . əlverişli yerdə yerləşir metroya 5 deqiqəlik məsafədə yerləşir.Əlavə suallar ucun əlaqə saxlamaginiz xahis olunur
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
leyla
Bakı şəhəri

Tarix: 12.08.2024

servis.az

Yeni tikili elanları

Xətai rayonu , Həzi Aslanov m., 2 otaq

Xətai rayonu , Həzi Aslanov m., 2 otaq

XƏTAI r-n, HƏZİ ASLANOV metrostansiyası yaxınlığında, "Gənclik" parkının yanında. Yasayiş kompleksində 2 otaqlı təmirli mənzil satılır. 100 kv/m, 19/9-cü mərtəbəsində. ƏŞYALI İstilik sistemi

245 000 Azn
Nərimanov rayonu , Nəriman Nərimanov m., 4 otaq

Nərimanov rayonu , Nəriman Nərimanov m., 4 otaq

Nərimanov metrosu HEYDƏR ƏLIYEV mərkəzinnın yaxınlığında. Elit yaşayış kompleksində. 4otaq lı əla təmirli mənzil satilir. Ümumi sahəsi 167 kv.m, 17/6-çi mərtəbəsindədir. Qaz, KOMBİ istilik sistemi. Sənəd

450 000 Azn
Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 4 otaq

Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 4 otaq

* Yeni Yasamalda əla təmirli mənzil satışı * * Zəng edin, baxış üçün razılaşaq * * Sənədləşmə prosesi tam qanuni və şəffaf şəkildə aparılır * * Binanın tipi : yeni tikili * Otaq Sayı : 4 otaqlı (3 otaqdan 4 otaqa

305 000 Azn
Yasamal rayonu , 2 otaq

Yasamal rayonu , 2 otaq

Yasamal rayonu Elmlər akademiyası metrosunun yanı Zahid Xəlilov küçəsi Elite City də 53 nömrəli məktəblə üzbəüz 2 ot.68 kvm.6/17 da. təmirli əşyalı kupçalı mənzil təcili satılır.Qiyməti 317000 azn ofis 1%