ev temiri

Xətai rayonunda 2 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 35 m²

Elan nömrəsi: 740771
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
35 m²
Qiymət
98 000 Azn
2800 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Xətai rayonu Əhmədli qəsəbəsi Əhmədli metrosu
Neapol küçəsi
Ümumi məlumat
Baki seheri xetai rayonu.ehmedli..ukranya dairesinden uzu neapil qalxan yolun solundadi.heyeti asfalt dosemedi.metroya 3 deqiqe mesafededi.beton binadi.9mertebenin 8indedi ev.9/8 lift var.1otaqdan 2 otaqa peredelka olunub.balkonlari kuceye ve heyat baxir.senet kupca ev Tecili satilir!!

Qiymət:98000
Xidmət haqqı:1000manat təşkil edir.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 15.02.2025

servis.az

Köhnə tikili elanları

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 3 otaq

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 3 otaq

Neftciler 220 sayli mektebe yaxin das binada 5/4-de orta blokda 3 otaqli menzil satilir.alici terefden ofis xidmeti haqqi 1 faiz teskil edir.

158 000 Azn
Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 3 otaq

Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 3 otaq

3 OTAQLI MƏNZİL SATIŞDA.! Xətai rayonu Əhmədli qəsəbəsi N.Tusi küçəsində Fəridə Holla yaxın Kiyev lahiyəli 9 mərtəbəli binanın 9 cu mərtəbəsində ümumi sahəsi 80 kv.m olan qanuni 3 otaqlı orta təmirli mənzil satılır

170 000 Azn
Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 1 otaq

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 1 otaq

Yataqxana binasinda 5 mertebeli binanin 1 ci mertebesinde orta temirli.gerekerse alicinin 3 ferqli dizayin secimine gore temir edilerek tefil verilecek 1 otaqli serencam senedi ve qediyata salinmaqla menzil satilir.Bina

60 000 Azn
Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 2 otaq

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 2 otaq

Xalqlar dostlugunun cixiwinda yerlewir abad mehlede metroya 1 deygelik mesefade. 2 BALKON BIRLEWDIRILIB BIRI QONAQ OTAQINA 1 DENESI METBEXTE 1 BAGLI BALKON QALIB YATAQ OTAQINDAN CIXIWI VAR.oRTA TEMIRLIDI.LIFTI DAIMA