ev temiri

Nizami rayonunda 2 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 55 m²

Elan nömrəsi: 694045
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
55 m²
Qiymət
122 000 Azn
2218 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nizami rayonu 8-ci kilometr qəsəbəsi Neftçilər metrosu
Neftçilər metrosunun yaxınlığında
Ümumi məlumat
Neftçilər m/s yaxın 220Nli məktəbin yanında daş binada 2 otaqlı tamtəmirli mənzil satılır. Mənzil orta blokda yerləşir otaqlar ayrıdır mənzil yelçəkəndir. Mənzildə bütün mebellər qalacaq. Qaz su işıq daimidir istilik sistemi mərkəzidir. Sənəd çıxarış(kupça).Qiymət 122000azn. Ofis haqqı 1% təşkil edir.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Vüsal (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 09.07.2024

servis.az

Köhnə tikili elanları

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 3 otaq

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 3 otaq

İPOTEKAYA YARARLI QANUNİ 3 OTAQLI TƏMİRLİ LENİNQRAD LAYİHƏLİ MƏNZİL TƏCİLİ SATILIR. Mənzil Qara Qarayev prospektində, Neftçilər metrosuna 5 dəqiqəlik piyada məsafədə 9 mərtəbəli binanın 7-ci mərtəbəsində orta blokda

230 000 Azn
Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 1 otaq

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 1 otaq

Bileceri qes Ag sarayin yax 9 mertebeli binanin 2 ci mertebesinde 1 otaqli menzil satilir. Qiymet 100000 Azn

100 000 Azn
Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 1 otaq

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 1 otaq

Neftciler naxcivanski kuc, 210 sayli mektebe yaxin 5/2-i orta blok 1 otaqli esyali menzil satilir.qaz su, isiq daimidir.istilik sistemi merkezidir.qeydiyyatda hec kes yodur.0fis 1%

108 000 Azn
Suraxanı rayonu , Suraxanı qəs., 3 otaq

Suraxanı rayonu , Suraxanı qəs., 3 otaq

Suraxanı qəsəbəsi, bazara yaxın, 5/3 mərtəbədə, Eksperimental layihəli, 2 otağın üç otağa düzəlmə mənzil satılır, yaxşı təmirli, ümumi sahəsi 60m2.Bütün infrastruktur yaxında.Ofis haqqı 1 faiz təşkil edir