ev temiri

Yasamal rayonunda 2 otaqlı Obyekt Satılır, 80 m²

Elan nömrəsi: 738571
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
80 m²
Qiymət
465 000 Azn
5812 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Yasamal rayonu Nizami metrosu
Nizami metrosu -Izmir küçəsi
Ümumi məlumat
Obyekt satılır
Izmir küçəsində
Obyekt yolun kənarında yerləşir.
NIZAMI metrostansiyasi 5 dəqiqəlik məsafədə yerləşir.
Ümümi sahəsi -80 kv/m.
Yerləşdiyi ərazi çox əlverəşli insanların qediş-qəlişli yerdədır.
Hər fəaliyyət növü üçün uyğundur.
ÇIXARIŞI VAR.
Xahis olunur ciddi olmayanlar narahat etməsin.
--
CРОЧНО! Объект.
По улице Измир, в 5 ти минутах до метро Низами.
Объект расположен прямо у дороги.
Общая площадь 8 0 кв.м., 1/5 этажного здания.
Объект расположен в удачном местоположении.
Подойдет для любой коммерческой цели.
ДОКУМЕНТ КУПЧАЯ
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 01.02.2025

servis.az

Obyekt / Ofis elanları

Xətai rayonu , Həzi Aslanov qəs., 1 otaq

Xətai rayonu , Həzi Aslanov qəs., 1 otaq

Hazir biznes olaraq satilir. Gune 17kq toyuq ve 3 kq et satilir. 50den cox durum kabab baliq ekmek satiriq. Duz metronun cixisinda yerləsir. Bu isin icinde olanlar bilir ki sezonda bele obyekt satilmir. Gunun istenilen

25 000 Azn
Binəqədi rayonu , 8-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , 8-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

Bineqedi rayonu, 8-ci mkr., C.Xendan kucesinde, Grandmartin yaxinliginda yerlesen yeni yasayis binasinda obyekt satilir.18/1, 214kv.m., q/y Cixarisi var. Hal-hazirda 3000 azn. icarededir.Xidmet haqqi 1%.

520 000 Azn
Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu, Biləcəri qəsəbəsində, Avtovağzalın yanında əhalinin gediş gəliş olan yerində 70 kv.m., obyekt satılır. Parfümeriya, ofis, klinika, gözəllik salonu, Min bir xırdavat və.s., bir çox fəaliyyət növləri üçün