ev temiri

Abşeron rayonunda 5 otaqlı Villa Satılır, 350 m²

Elan nömrəsi: 687483
Əmlakın növü
Otaq sayı
5
Sahə
350 m²
Qiymət
650 000 Azn
1857 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Abşeron rayonu Novxanı qəsəbəsi
Novxanu Erazisi
Ümumi məlumat
Tecili Novxanida 8 sotun icersinde yerlesen , denize yaxin , kupcali , super temirli , 2 mertebe bag evi satilir ! Heyetinde hovuzu , besetkasi , temiri superdir , senedleri qaydasindadir , deyerinden cox ucuz satilir . Qiymetde razılaşma olacaq . Elimizde her cibe uyğun bağlar , heyet evleri , torpaqlar , villalar , obyektler mövcuddur ( satış , kiraye ) . Şexsi mülkünü satmaq isteyen mülk sahibleri , qısa zamanda mülkünün satılmasını isteyenler , emekdaşlıq etmek isteyen emlakçılar elaqe saxlaya biler !
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 11.06.2024

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 2 otaq

Bineqedi rayonu Bineqedi Qesebesinde merkezde- yol qırağında məktəbin yanında yerlesen. Ev Çox prestijli yerdə yerləşir- 60 kvm 2 otaqli heyet evi Satilir. Ev kursulu ve qosa dasla tikilib. Istilik sistemi kombidir. Su,

50 000 Azn
Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 5 otaq

Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 5 otaq

Bakı şəhəri, Sabunçu rayonu Vişnyovka adlanan ərazidə, Maştağa qəsəbəsində 8 sot ərazisi olan torpaq sahəsində tikilən 2 mərtəbəli, təmirsiz həyət evi satılır. Evin ümumi sahəsi 205 m², 5 otaqdan ibarətdir. Açıq eyvanı,

100 000 Azn
Sabunçu rayonu , Zabrat qəs., 4 otaq

Sabunçu rayonu , Zabrat qəs., 4 otaq

Zabrat-1 qəsəbəsində, 21 saylı poliknikaya yaxın, Ülvi marketin arxasında yerləşən geniş və keyfiyyətli tikilmiş həyət evi satışa təqdim olunur. 2 sot torpaq sahəsində inşa edilmiş evin ümumi sahəsi 185 kv.m təşkil edir