ev temiri

Sabunçu rayonunda 4 otaqlı Villa Satılır, 182 m²

Elan nömrəsi: 790556
Əmlakın növü
Otaq sayı
4
Sahə
182 m²
Qiymət
250 000 Azn
1373 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Pirşağı qəsəbəsi
Pirşağı qəsəbəsi
Ümumi məlumat
Pirşağı qəsəbəsinin mərkəzində, stansiyaya və əsas yola yaxın yerləşən 2 mərtəbəli, 182 m² sahəsi olan həyət evi satılır.

Ev 4 sot torpaq sahəsindədir və tam şəraitlə təmin olunub.

Evdə su, qaz, işıq və kombi sistemi ilə istilik təminatı mövcuddur. Sanitar qovşağı həm evin içərisində, həm də həyətdə var. Avtomobil üçün saxlama yeri, kondisioner, televizorlar, paltaryuyan maşın, telefon və internet xətti də mövcuddur.

Həyətdə müxtəlif ağac və gül bitkiləri əkilib. Ev dənizkənarına avtomobillə 3 dəqiqəlik məsafədədir və yaxınlığında market, mağaza, baxça və digər iaşə obyektləri yerləşir. Ev həm rahat yaşayış, həm də günlük və aylıq kirayə üçün uyğundur.

Çıxarış bələdiyyə sənədidir və ilin sonuna qədər veriləcək. Barter mümkündür. KOD:6087

Əlaqə tel: 0 7 0 9 7 7 0 1 0 4
Tapemlak (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0772551XXXnömrəni göstər

Tarix: 14.05.2026

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 3 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 3 otaq

Masazırda 569 yolu Aile market 150metr mesafede hundur yerda 3. Otag tam temirli Butun komunallar qoşulu. kanalzasiya umumi daimi suyu 1, 2sotda. Kupcalı şexsi evimdi karkaz beton temel ustede beton kemer tam qoşa daş.

75 000 Azn
Abşeron rayonu , Fatmayı qəs., 3 otaq

Abşeron rayonu , Fatmayı qəs., 3 otaq

Ev Fatmayı qesebesinde yerleşir əsas yola 600 m məsafədə yerləşir. Məktəbə 400m məsafəsi var. Torpağın kupçası var. 2 sot 3 otaq 100kvm. Qaz, su, işıq daimidir. Tam təmirli hazır vəziyyətdədir Evin sağına soluna