ev temiri

Sabunçu rayonunda 7 otaqlı Yeni tikili Satılır, 218 m²

Elan nömrəsi: 790451
Əmlakın növü
Otaq sayı
7
Sahə
218 m²
Qiymət
280 000 Azn
1284 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Pirşağı qəsəbəsi
Pirşağı qəsQizil Qum sanatoriuasi
Ümumi məlumat
DƏNİZƏ MƏNZƏRƏSİ İLƏ Bağ evi S A T I L I R.
PIRŞAĞI, QIZIL QUM SANATORIYASININ YANINDA,
18 sot 7 otaq/| 218 m²| 7 otaq
Istilik sistemi Kombi.
Ela temirli, temiz, rahat ev .ƏŞYALARI ILƏ BIRLIKDƏ
Pult ilə idarə olunan 2 maşınlığ qaraji var.
Evin və Torpağın ÇIXARIŞI VAR.
Elnur/ vasitəçi (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0505242XXXnömrəni göstər

Tarix: 13.05.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Abşeron rayonu , Saray qəs., 2 otaq

Abşeron rayonu , Saray qəs., 2 otaq

Abşeron rayonu Saray qəsəbəsində inşa edilmiş Saray MTK yaşayış kompleksində yeni tikilidə sərfəli şərtlərlə mənzil sahibi olmaq imkanı.Rəsmi iş və Vöen"i olan vətəndaşların nəzərinə.Ötürmə aktiv 14 mərtəbəli

32 000 Azn
Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 5 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 5 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon, Union Yaşayış Kompleksində 5 otaqlı mənzil satılır.Umumi sahəsi 325 kvadratdir.Yasayıs sahəsi 213 kvadrat, terras isə 112 kvadratdır.Mənzil tam təmirlı və əşyalı satılır.2 sanuzel

600 000 Azn
Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 2 otaq

Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 2 otaq

Yasamal rayonu Yeni Yasamal Qesebesinde Esed Ehmedov kucesinde Albali usaq baxcasinin yaxinliginda yeni insa olunmus binanin 4 cu mertebesinde umumi sahesi 98 kv olan qanuni 2 otaqli menzil satilir menzilin senedi

199 000 Azn
Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 3 otaq