ev temiri

Nizami rayonunda 4 otaqlı Yeni tikili Satılır, 162 m²

Elan nömrəsi: 784379
Əmlakın növü
Otaq sayı
4
Sahə
162 m²
Qiymət
380 000 Azn
2345 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nizami rayonu Qara Qarayev metrosu
Q.qarayev m/s yaxın
Ümumi məlumat
Q.Qarayev metrosunun yaxınlığında İnci şadlıq sarayının yanında 13 mərtəbəli binanın 9-cu mərtəbəsində sahəsi 162m2 olan 4 otaqdan 3 otağa düzəldilmiş təmirli mənzil Əşyalarla biryerdə satılır. Qaz, su, işıq daimidir. Sənəd: Çıxarış (kupça). Əmlak ofisinə ödəniş alıcı tərəfindən məbləğin 1%-ni təşkil edir.
Şaiq (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0552132XXXnömrəni göstər

Tarix: 16.03.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Yasamal rayonu , Elmlər Akademiyası m., 3 otaq

Yasamal rayonu , Elmlər Akademiyası m., 3 otaq

• EKSKLÜZİV SATIŞ.! ELMLƏR AKADEMİYASI ! • YENİ TƏMİRDƏN ÇIXMIŞ – YAŞAYIŞ OLMAYAN MƏNZİL SATIŞDA ! • Elmlər Akademiyası m/st 5 dəqiqəlik məsafədə Qazlı Kupçalı yaşayış kompleksində 3 otaqlı YENİ TƏMİRDƏN ÇIXMIŞ –

490 000 Azn
Yasamal rayonu , 20 Yanvar m., 3 otaq

Yasamal rayonu , 20 Yanvar m., 3 otaq

Yeni tikilmiş prestijli "Main mtk" 2 hektar qapalı həyəti olan kompleksində gözəl mənzərəsi olan mənzil satılır. Kompleksin nadir tapılan layihəsi 20 yanvar / Moskva pr
 80 kv 1 zal+2 otaq Əla və

180 000 Azn
Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 3 otaq

Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 3 otaq

Menzilimiz Panarama parkda 19 mertbeli binanin 8-ci mertebesinde yerlesir. Menzilin umumi sahesi 100 kvm-dir 3 otaq studiodur tam temiridir. Senedi cixarisdir. Qiymeti 275000 manatdir. Ofis haqqi 1 faiz teskil edir.

275 000 Azn
Xətai rayonu , Həzi Aslanov m., 3 otaq

Xətai rayonu , Həzi Aslanov m., 3 otaq