ev temiri

Sabunçu rayonunda 3 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 80 m²

Elan nömrəsi: 669077
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
80 m²
Qiymət
125 000 Azn
1562 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Bakixanov qəsəbəsi
Qaraçuxur qəsəbəsində, məktəbin yaxınlığında, yol kənarında
Ümumi məlumat
Qaraçuxur qəsəbəsində, məktəbin yaxınlığında, yol kənarında, 9/9-da yerləşən (üstündə əlavə mərtəbə var) 3 otaqlı mənzil satılır. Tam təmirlidir. LİFT var və daima işləkdir. İpoetakaya gedir. Kiyev layihəlidir.ƏŞYALI satılır. Qaz, su, işıq daimidir. İpoetakya yararlı binadır. Sənəd- çıxarış (kupça). Qiymət 125.000 azn
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 17.08.2024

servis.az

Köhnə tikili elanları

Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 4 otaq

Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 4 otaq

Sabuncu r-n., Bakixanov qes. 107 nomreli mektebin yaxinliginda, 3/2 mertebesinde stalin layiheli, sahesi 107 kv.m. ela temirli 4 otagli menzil satilir. Geniw heyeti, parkovkasi var, merkez yolun ustundedi. Sened-Cixariw

235 000 Azn
Nəsimi rayonu , Memar Əcəmi m., 2 otaq

Nəsimi rayonu , Memar Əcəmi m., 2 otaq

SATILIR — "QIZILTAC" Şadlıq Sarayının yanında! "QızılTac" Şadlıq Sarayı yaxınlığında yerləşən Fransız layihəli mənzil satışdadır. Qanuni 2 otaqdan 3 otağa düzəlmə 5 mərtəbəli binanın 5-ci

135 000 Azn
Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 1 otaq

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 1 otaq

Bileceri qes Ag sarayin yax 9 mertebeli binanin 2 ci mertebesinde 1 otaqli menzil satilir. Qiymet 100000 Azn

100 000 Azn
Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 3 otaq

Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 3 otaq

Satılır – 3 otağa düzəlmiş mənzil Köhnə tikili – Lelinqrad layihəsi 9 mərtəbəli binanın 1-ci mərtəbəsi Sahə: 65 m² Otaq sayı: 2 otaqlıdan 3 otağa düzəldilib Qaz, su, işıq daimidir Mərkəzi istilik sistemi