ev temiri

Qaradağ rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 78 m²

Elan nömrəsi: 739088
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
78 m²
Qiymət
155 000 Azn
1987 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Qaradağ rayonu Lökbatan qəsəbəsi
Qaradağ rayonu lökbatan qəsəbəsi 139sayli orta mektebin yani Solitonun arxasindaki bina
Ümumi məlumat
Socarin binası yeni tikili 3otaqli atapleniya sistemi mövcuddur WiFi və telefonu var 3balkondan 1i tutulub Alana yaxsi endirim olacaq
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Murad
Bakı şəhəri

Tarix: 04.02.2025

servis.az

Yeni tikili elanları

Nəsimi rayonu , 28 May m., 3 otaq

Nəsimi rayonu , 28 May m., 3 otaq

yeni təmirlidi.Yalnız otaq qapıları və laminat qalıb.2sanitar qovşağı var.1ədəd çamaşırxana var.Mənzərəli və işıqlıdı.Balkonu var.Tam boy pəncərələrdi bütün otaqlarda.Dizaynr tərəfindən remont olub.lahiyə veriləcək

448 000 Azn
Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

ƏIA FÜRSƏT!43000 İlkin ödənişlə Dərnəgül metrosuna yaxın! RƏSMİ GƏLİR VƏ YA VÖEN TƏLƏB OLUNUR! ÖTÜRMƏ AKTİVDEYİL! Binəqədi rayonu, Cəfər Xəndan küçəsi, Dərnəgül metrosunun yaxınlığı, West Town Yaşayış kompleksində 2

43 000 Azn
Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu Dərnəgül metrosu yaxınlığında West Town yaşayış komleksində, Yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 4cü mərtəbəsində sahəsi 95kv olan 3 otaq qanuni tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır.

56 000 Azn
Nizami rayonu , Qara Qarayev m., 2 otaq

Nizami rayonu , Qara Qarayev m., 2 otaq

Nizami rayonu Qara Qarayev metrosunun yaxınlığında Əlif Hacıyev küç.Premium bina Rahatlğın Məkanı MMC 2 ot. 90 kvm 4/17 də təmirli əşyalı kupçalı mənzil satılır. Qiyməti 315000 azn (əşyasız 295000) ofis 1%