ev temiri

Səbail rayonunda 2 otaqlı Obyekt Satılır, 180 m²

Elan nömrəsi: 734071
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
180 m²
Qiymət
800 000 Azn
4444 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Səbail rayonu Sahil metrosu
Qoqol küçəsi
Ümumi məlumat
Emin

Şəhərin Tam Mərkəzi, Tarqovuya yaxın, 1№li şaurmanın arxasında, Qoqol küçəsində ayrıca tikili 2 Mərtəbəli Obyekt satılır. Ümumi sahəsi 180 kv/m (90+90). Obyekt orta təmirlidir. Otaqlar geniş və işıqlıdır. Hündür tavanları, 3 girişi və hər bir şəraiti var. Yerləşmə yeri İdealdır. Birçox profillərə yararlıdır. Kupça var. Xidmət haqqı 1% təşkil edir.

800.000 Azn
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Emin (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 14.01.2025

servis.az

Obyekt / Ofis elanları

Nizami rayonu , Qara Qarayev m., 1 otaq

Nizami rayonu , Qara Qarayev m., 1 otaq

Qara Qarayev m.st .ərazisində yeni tikili binanın 1 ci mərtəbəsində yerləşən hazır biznes üçün əlverişli olan obyekt əşyalarla birgə satılır. Obyekt hal hazırda gözəllik salonudur.Hər növ biznes sahəsinə uyğundur.Qediş

170 000 Azn
Yasamal rayonu , Elmlər Akademiyası m., 1 otaq

Yasamal rayonu , Elmlər Akademiyası m., 1 otaq

Əla TƏKLİF! OBYEKT satılır. Elmlər Akademiyasi m/st yaxınlğında, ( keçmiş Musabəyov parkı) yanında Hər bir kommersiya məqsədinə uyğun Tam Təmirli, OBYEKT satılır. Ümumi sahəsi -78 kv/m olan. Yeni təmirlidir,

355 000 Azn
Nəsimi rayonu , 28 May m., 1 otaq

Nəsimi rayonu , 28 May m., 1 otaq

Amerika səfirliyinin yanı daş Qaraj satılır. Jaluzlu. işığı sayğacı- texpasport- sərəncam sənəd 58.8kv.

85 000 Azn
Nərimanov rayonu , Gənclik m., 2 otaq

Nərimanov rayonu , Gənclik m., 2 otaq

Diqqet ile oxuyun sona kimi Yalniz real alici narahat etsin Real alici ucun alternativler de teklif edile biler Xidmet haqqi 1% teşkil edecek Bineqedi r-nu Ayna Sultanova heyekli yaxinliqinda Atatutk pr