ev temiri

Yasamal rayonunda 3 otaqlı Həyət evi Satılır, 56 m²

Elan nömrəsi: 749611
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
56 m²
Qiymət
75 000 Azn
1339 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Yasamal rayonu İnşaatçılar metrosu
R.tağiyev küç
Ümumi məlumat
Salam əleykum.
Yasamalda metro inşaatçilara 5 dəq, 3 sayli Asan Xidmətə və Saf Suya yaxin bir başa küçədən addelni girişli, paltar sərmək üçün kiçik həti olan 56kv.m 3 otaqli təmirli h/evi 75000 manata satılır. Ev prespektivi olan ərazidə yerləşir. İnvestisiya üçün əladır! Yaşamaq və Alib kirayə vermək üçün çox əlverişlidir. Kirayə dəyəri 400 Azn.
Sənədi; texniki pasport, qaz, su, işiq "Alicinin" adina keçirilir və ev Notarial qaydada ilkin alqi satqi olacaq.
Qeyd edimki bu evlər tezliklə dövlət tərəfindən çixarişla təmin olunacaq!
Qazi, Suyu, İşiqi daimdir. İstilik kombidir.
Ətrafli məlumat üçün zəng edin və ya bu nömrənin 898-də whatsap var.
Xidmət Haqqimiz "Alici" Tərəfindən 1% Ödəniləcək!
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 23.04.2025

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 4 otaq

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 4 otaq

Biləcəri qəs Neftçilər binasının yax 5 mərtəbəli binanın 5 ci mertebesinde qanuni 4 otaqli mənzil satılır. Qiymət 107000 Azn

106 999 Azn
Xəzər rayonu , 4 otaq

Xəzər rayonu , 4 otaq

TƏCİLİ SATILIR!BAĞ EVİ!BİNƏ q.! Mərdəkən trasına cəmi 5 dəqiqəlik məsafədə yerləşən, 1.9 sotda tikilmiş 2 mərtəbəli, 160 kv/m olan şəxsi yaşayış bağ evi satışdadır. Ev monolit konstruksiyalıdır. Həm 1-ci, həm də

168 000 Azn
Abşeron rayonu , Masazır qəs., 3 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 3 otaq

Masazır, M.Ə.Rəsulzadə küçəsi Cantəpə ərazisi, kəlbəcər məktəbinə yaxın 1.2 sotda tikilmiş kürsülü 76kv 3 otaqlı həyət evi satılır Sənəd: Torpağın çıxarışı Evin fasadında rənglənmə işləri tamamlanıb təhvil