ev temiri

Sabunçu rayonunda 6 otaqlı Həyət evi Satılır, 180 m²

Elan nömrəsi: 790279
Əmlakın növü
Otaq sayı
6
Sahə
180 m²
Qiymət
147 000 Azn
816 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Yeni Ramana qəsəbəsi
Ramana, Araz və Pətək marketin yanı
Ümumi məlumat
Yeni Ramanada, esas yolun duz kenarinda, Qebele restoraninin qarsisinda yerlesen 2.5 sotda 6 otaqli, 180 kv tam temirli heyet evi satilir. Ev satis ucun yox, ozumuz yasamaq ucun tikilib, ona gore de her isi keyfiyyetle gorulub. Mertebe arasi monalitdir, elave olaraq 3 yerden kemer atilib. Evin plani da cox rahat ve genisdir. Mekteb, bagca, Araz ve Petek market bir nece addimliqdadir. Kupcasi var. Tecili satis oldugu ucun deyerinden asagi qiymete verilir.
Xəyal (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0557465XXXnömrəni göstər

Tarix: 11.05.2026

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Sabunçu rayonu , Zabrat qəs., 4 otaq

Sabunçu rayonu , Zabrat qəs., 4 otaq

Zabrat-1 qəsəbəsində, 21 saylı poliknikaya yaxın, Ülvi marketin arxasında yerləşən geniş və keyfiyyətli tikilmiş həyət evi satışa təqdim olunur. 2 sot torpaq sahəsində inşa edilmiş evin ümumi sahəsi 185 kv.m təşkil edir

150 000 Azn
Xəzər rayonu , Şüvəlan qəs., 4 otaq

Xəzər rayonu , Şüvəlan qəs., 4 otaq

Suvelanda 3 sot torpaq sahəsində villa satılır. Məlumat: Həyətin sahəsi - 3 sot Evin sahəsi - 140 m² 3 Yataq otaqı ■ Geniş zal Mətbəx Sanitar qovşaq - 2+1 Həyətində Hovuz, Sanuzeli, bisetka Mövcuddur ■

198 000 Azn
Suraxanı rayonu , 3 otaq

Suraxanı rayonu , 3 otaq

KUPÇALI HƏYƏT EVİ SATIŞDA! Suraxanı rayonu Bülbülə Hava Limanı yoluna və Ağ çiçəyim gül dükanına yaxın 1.8 sot torpaq sahəsində inşa olunan 1 mərtəbəli kürsülü 3 otaqlı həyət evi satılır.Evin fundamenti və divarı qoşa