ev temiri

Sabunçu rayonunda 3 otaqlı Həyət evi Satılır, 90 m²

Elan nömrəsi: 752239
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
90 m²
Qiymət
57 500 Azn
638 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Ramana qəsəbəsi
Ramana qəsəbəsi
Ümumi məlumat
Ramana Savxoz/ 137 nömrəli orta məktəbin yaxınlığında 2 sotda 3 otaq 90 kv/metr olan Həyət Evi satılır. Ev tam təmirlidir, qoşa daşla tikilib. Kommunal xətləri var. Sənəd: Bələdiyyə. Qiymət: 57.500 AZN. Real alıcıya endirim olacaq.
Kod: N.60
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Aysel (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 10.05.2025

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Sabunçu rayonu , Məhəmmədli qəs., 4 otaq

Sabunçu rayonu , Məhəmmədli qəs., 4 otaq

Sabunçu rayonu Zabrat-Məhəmmədi yolu üstündə yerləşən 2 sot torpaq sahəsində tikilmiş 100 kv.m sahəli 4 otaqlı həyət evi satışa təqdim olunur. Ev avtobus dayanacaqlarına və sürət qatarı stansiyasına yaxın məsafədə

115 000 Azn
Sabunçu rayonu , Zabrat qəs., 5 otaq

Sabunçu rayonu , Zabrat qəs., 5 otaq

TECILI.! Zabratda 21 sayli poliklinikanin yaninda esas trasin ustunde 4 sotun icinde GENIS kvadratli 5 otaqli heyet evi satilir ev QOSA DAS ile tikilib yerden 3 das KURSULUDUR otaqlari GENIS ve ISIQLIDIR tikili metbex

140 000 Azn
Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq

ÇOOOOX TƏCİLİ PAKET KUPÇALI İPOTEKAYA YARARLI HƏM EVİN KUPÇASI VAR HƏM TORPAĞIN Masazır qəsəbəsi Qum bazarının yaxınlığında həyət evi satılır 2 otaqlı ev hamam sanitar qovşağı mətbəx yerləşir qaz su işıq internet

50 000 Azn
Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 5 otaq

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 5 otaq

Biləcəri qəsəbəsində 2.5 sot torpaqda 5 otaqlı, 180 m² həyət evi satılır. Şəxsi tikili evdir və həyəti genişdir. Həyətdə hazır işlək mağaza mövcuddur və 20 m² sahə hal-hazırda icarədədir, əlavə gəlir gətirir. Ev və