ev temiri

Binəqədi rayonunda 2 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 62 m²

Elan nömrəsi: 786677
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
62 m²
Qiymət
195 000 Azn
3145 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Binəqədi rayonu Azadlıq Prospekti metrosu
S.s.axundov küçəsi 2a
Ümumi məlumat
TƏCİLİ SATILIR!! FÜRSƏTİ QAÇIRTMAYIN!!
KUPÇALI + İPOTEKAYA YARARLI
Binəqədi Rayonu, Azadlıq Prospekti Metrostansiyasının tam yaxınlığında, 9 Mərtəbəli Binanın 8-ci Mərtəbəsində QANUNİ 2 OTAQLI (2 otaqdan 3 otağa düzəldilib) Ümumi sahəsi 62kv/m olan mənzil satılır. İstilik sistemi mərkəzidir, Qaz, Su, İşıq, Lift daimidir. Otaqlar geniş və işıqlıdır. Kiyev lahiyəsidir və Orta blokdur.Təmirdən sonra mənzildə yaşayış olmayıb.Evin qarşısında Bağça, Market, Məktəb və s. mövcuddur.Əla İnfrastruktur, yaşayış üçün əlverişli ərazidir.
Əlavə Məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.
QİYMƏT: 195 000 AZN
OFİSİN XİDMƏT HAQQI: 1% təşkil edir.
Mina Xanım (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0102650XXXnömrəni göstər

Tarix: 08.04.2026

servis.az

Köhnə tikili elanları

Suraxanı rayonu , Hövsan qəs., 2 otaq

Suraxanı rayonu , Hövsan qəs., 2 otaq

2 OTAQLI MƏNZİL SATIŞDA.! Suraxanı rayonu Hövsan qəsəbəsinin mərkəzində Hövsan Molla yaxın Minsk lahiyəli 5 mərtəbəli binanın 3 cü mərtəbəsində qanuni 2 otaqlı təmirli və əşyalarla olan mənzil satılır.Mənzildə qaz, su,

110 000 Azn
Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 3 otaq

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 3 otaq

emlak sahibiyem.vasitechi deyilem.ev qara qarayev metrosunun tam yaninda yerlewir.9 mertebeli binanin 5 ci mertebesi.kunc DEYIL.3 otaq. cixarisda 72 kv bele 95 kv. mohtewem yerlewme yeri. etrafda supermarketler,

245 000 Azn
Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 3 otaq