ev temiri

Sabunçu rayonunda 2 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 53 m²

Elan nömrəsi: 659857
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
53 m²
Qiymət
110 000 Azn
2075 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Bakixanov qəsəbəsi
Sabuncu r-n.,Bakixanov ges
Ümumi məlumat
Sabuncu r-n., Bakixanov ges.Asan X.yaxinliginda, daw binanin 5/2 mertebesinde, minsk layiheli, sahesi 53 kv.m., orta blok, yelceken, orta temirli 2 otagli menzil satilir. Butun infrastruktur etrafinda.Real muwteriye cuzi endirim ola biler.Ofis komissiyasi 1 % tewkil edir.
В Сабунчинском р-не в пос.Бакиханова ок Асан Х.в каменном доме в 5/2 эт., минского проекта, площадью 53 кв.м. в среднем блоке, сквозная со средним ремонтом продается 2 комнатная квартира. Вся инфраструктура вокруг. Реальному покупателю небольшой торг уместен. Офисные комиссионные составляют 1 %.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Aida x (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 29.02.2024

servis.az

Köhnə tikili elanları

Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 2 otaq

Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 2 otaq

Həzi Aslanov 86 Nömrəli Məktəb yanı 2 otaq Təmirsiz Mənzil satılır. Leningrad layihədir. 5 Mərtəbənin 4 cü mərtəbəsi. Cənub Küncə düşür. Qiymətin də Endirim olunacaq. Firma haqqı 1%. Satışda Digər Mənzillərimiz var.

138 000 Azn
Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 3 otaq

Hazir ipoteka 7 faizle ilkin odeniw 102.000min ayliq odeniw 1010 azn 9/8 ci mertebesi orta blok teze remont olunub ewyalarda hamisi tezedi ewyanin hamisi qalacaq oz evimdi maklerler narahat etmesin kreditle.olsa

220 000 Azn
Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 3 otaq

Super təmirli ev Şamaxnkada 211 nömrəli məktəbin yanında 5/3 də orta blok 3 otaq yola yaxın olan ev təcli satlır qiymətdə razılaşmaq olar isdənlən vaxt baxmaq olar ciraq əmlak kanalına abunə olun bütün vidyalar sizə