ev temiri

Sabunçu rayonunda 2 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 60 m²

Elan nömrəsi: 662652
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
60 m²
Qiymət
116 500 Azn
1941 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Bakixanov qəsəbəsi
Sabuncu r-n.,Bakixanov ges
Ümumi məlumat
Sabuncu r-n., Bakixanov ges. Vedi marketin yaxinliginda, 5/3 mertebesinde, Leningrad layiheli, sahesi 60 kv.m., ela temirli, istilik sistemi kombi + merkezi istilik, s/g ayri-ayri, 2 otagli menzil satilir. Real muwteriye simvolik endirim ola biler. Ofis komissiyasi 1 % tewkil edir.
В Сабунчинском р-не, в пос.Бакиханова рядом с Веди маркетом. В 5/3 этаже ленинградского проекта, площадью 60 кв.м., с отличным ремонтом с отопительной системой комби+централизованное, с/у раздельный продается 2 комнатная квартира. Реальному покупателю небольшой торг уместен. Офисные комиссионные составляют 1 %.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 28.06.2024

servis.az

Köhnə tikili elanları

Xətai rayonu , Həzi Aslanov qəs., 2 otaq

Xətai rayonu , Həzi Aslanov qəs., 2 otaq

TƏCİLİ SATILIR! FÜRSƏTİ QAÇIRTMAYIN! KUPÇALI! Xətai Rayonu, Həzi Aslanov Ərazisi, Cavanşir küçəsində, Ümumi Sahəsi 65 kv/m olan, 9 Mərtəbəli binanın 4-cü Mərtəbəsində, QANUNİ 2 OTAQLI, Tam Təmirli Mənzil

175 000 Azn
Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 2 otaq

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 2 otaq

Neftçilər metrosuna 5 dəqiqəlik məsafədə 5 mərtəbəli Minsk layihəli binanın 3-cü mərtəbəsində orta blokda yerləşən mənzil əşyaları ilə birlikdə təcili satılır. Mənzil geniş park, yaşıl həyət, supermarketlər, məktəblər,

193 000 Azn
Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 2 otaq

Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 2 otaq

Sabuncu r-n., Bakixanov qes. Wahrizad uwag baxcasinin yaxinliginda 3/3 mertebesinde, sahesi 48 kv.m., alman layiheli, orta temirli 2 otagli menzil satilir. Butun infrastruktur etrafinda. Ofis komissiyasi 1 % tewkil edir