ev temiri

Sabunçu rayonunda 2 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 60 m²

Elan nömrəsi: 701076
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
60 m²
Qiymət
127 000 Azn
2116 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Bakixanov qəsəbəsi
Sabuncu r-n.,Bakixanov ges
Ümumi məlumat
Sabuncu r-n., Bakixanov ges., 271 nomreli mektebin yaxinliginda, 9/2 mertebesinde, kiyev layijeli, sahesi 60 kv.m., yaxsi temirli , merkezi istilik sistemli 2 duzelme 3 otaga menzil satilir. Butun infrastruktur etrafinda. Real muwteriye cuzi endirim ola biler. Ofis komissiyasi 1 % tewkil edir.
В Сабунчинском р-не в пос. Бакиханова недалеко от 271 школы в 9/2 этаже киевского проекта, площадью 60 кв.м. с хорошим ремонтом, с центральной отопительной системой продается 2 переделанная 3 комнатную квартира. Вся инфраструктура вокруг. Реальному покупателю небольшой торг уместен. Офисные комиссионные составляют 1 %.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Adela (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 03.11.2024

servis.az

Köhnə tikili elanları

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 3 otaq

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 3 otaq

Xalqlarda Siyaqut plazaya yaxin Leninqrad layiheli 9/6-si orta blokda 3 otaqli menzil satilir.evin acari ofisde istenilen vaxt baxmaq olar.

200 000 Azn
Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs., 3 otaq

Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs., 3 otaq

Suraxanı rayon, Yeni Günəşli qəsəbəsi AB massivi qanuni 3 otaqlı Kiev layihəli orta blokda yelçəkən mənzil qismən əşyalı satılır. Sənədi çıxarışdır(Kupça).Bina yerləşmə olaraq məktəbə(275-279) bağçaya və digər iaşə

152 000 Azn
Xətai rayonu , Əhmədli m., 3 otaq

Xətai rayonu , Əhmədli m., 3 otaq

TƏCİLİ SATILIR!KÖHNƏ TİKİLİ! ƏHMƏDLİ m! Həm yaşayış, həm də obyekt kimi istifadə üçün ideal variant! Neapol dairəsi yaxınlığında yerləşən mənzil əlverişli infrastrukturu, geniş planlanması və obyekt üçün uyğunluğu