ev temiri

Sabunçu rayonunda 5 otaqlı Villa Satılır, 144 m²

Elan nömrəsi: 648224
Əmlakın növü
Otaq sayı
5
Sahə
144 m²
Qiymət
155 000 Azn
1076 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Bakixanov qəsəbəsi
Sabuncu r-n.,Bakixanov Ges.a.peri kuc
Ümumi məlumat
sabuncu r-n., bakixanov ges. (arablinka), 213 № mektebin yaxinliginda, 3 sotun ustunde, 2 mertebeli, monolit, cardagli, sahesi 144 kv.m., 5 otagli ev satilir. evin gabaginda 1 sot bagi baxcasi, evin arxasindada 1 sot heyeti var. heyete a/m gire biler. evin temiri tam deyil, oboy isleri galib. Istilik sistemi kombi. sened- Cxariw torpaga.ve eve. real muwteriye cuzi endirim ola biler. Algi-satgi zamanda ofis komissiyasi 1 % odenilir.
в сабунчинском р-не, в пос.бакиханова на ( араблинке), рядом со школой № 213, на 3 сотках, 2 этажный, монолит, чердачный, площадью 144 кв.м., продается 5 комнатный дом. перед домом разбит садик на 1 сот, так же есть дворик сзади дома 1 сот. при желании во двор а/м вьезжает. ремонт в доме незакончен, осталось наклеить обои, отопительная система комби. документы- Купчая на землю и дом. Реальному покупателю небольшой торг уместен. При купле-продаже офисные комиссионные составляют 1 %.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Aida x (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 15.07.2024

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Xəzər rayonu , 4 otaq

Xəzər rayonu , 4 otaq

Xəzər rayonu, Binə qəsəbəsi ərazisində, Milli Aviasiya Akademiyası arxasında, məscidin yanında və 121 nömrəli məktəbin arxasında yerləşən həyət evi satışa təqdim olunur. Ev 1.5 sot torpaq sahəsində tikilib, ümumi sahəsi

90 000 Azn
Xəzər rayonu , 5 otaq

Xəzər rayonu , 5 otaq

Binə qəsəbəsində 160 yolundan 200 m məsəafədə həyət evi satılır. Ev 2 mərtəbədən ibarətdir və sahəsi 180 kv.mdır. Ev əşyasız şəkildə satılır. Qaz, su, işıq daimidir. Sənəd Bələdiyyədir. Qiymət 78000 Azn. Ətraflı məlumat