ev temiri

Sabunçu rayonunda 3 otaqlı Həyət evi Satılır, 100 m²

Elan nömrəsi: 745292
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
100 m²
Qiymət
115 000 Azn
1150 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Zabrat qəsəbəsi
Sabunçu rayon Maştağa qəsəbəsi
Ümumi məlumat
Sabunçu rayonu, Zabrat 2 qəsəbəsi, Seyid Marketə yaxın ərazidə, 2 sot torpaq sahəsi üzerində inşa edilmiş, 3 otaqlı, ümumi tikili sahəsi 100 kv/metr olan həyət evi satılır. Ev şəxsi tikilidir, yerdən 3 daş kürsülüdür, qoşa daşla tikilib, tam təmirlidir, bütün kamunal xəttlər var. Ev: Dəhliz, qonaq otağı, 2 yataq otağı, mətbəx və sanuzeldən ibarətdir. Sənəd: Paket Kupça.( evində torpağında çıxarışı var). Qiymət: 115.000 Azn. Real alıcıya endirim olunacaq. Elanın kodu: C-0009
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 23.03.2025

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Yasamal rayonu , Nizami m., 4 otaq

Yasamal rayonu , Nizami m., 4 otaq

Salam əleykum. Güclü Zəlzələlər Görmüş Möhkəm və Dayaniqli Arxitekturnu Binadan Mənzil Almaq İstəyənlər Fürsəti Qaçırmayın Nizami metrosuna ayaqla 2 dəq, Arxitektur binada 7/6-ci mərtəbəsində yerləşən, yelçəkən 200kv

498 000 Azn
Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 5 otaq

Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 5 otaq

Bineqedi rayonu Bineqedi Qesebesinde 3 sot sahede tikilen 120 kvm 5 otaqli heyet evi Satilir. Şəxsi tikilidir. Ev temirlidir. Ev keyfiyyetli aboylarla ortulmusdur, Orijinal qapilar qurasdilirmisdir, PVC pencereler, Seyf

67 000 Azn
Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 2 otaq

Bineqedi rayonu Bineqedi Qesebesinde merkezde- yol qırağında məktəbin yanında yerlesen. Ev Çox prestijli yerdə yerləşir- 60 kvm 2 otaqli heyet evi Satilir. Ev kursulu ve qosa dasla tikilib. Istilik sistemi kombidir. Su,