ev temiri

Sabunçu rayonunda 4 otaqlı Həyət evi Satılır, 120 m²

Elan nömrəsi: 748500
Əmlakın növü
Otaq sayı
4
Sahə
120 m²
Qiymət
55 000 Azn
458 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Maştağa qəsəbəsi
Sabunçu rayonu, Maştağa qəsəbəsi
Ümumi məlumat
Sabunçu rayonu , Maştağa qəsəbəsi , Albalılıq1massivi , 186 nömrəli marşrut xətdindən 100 metr məsafə ümumi sahəsi 120 kv/metr olan 2 sot torpaq sahəsində 4 otaqlı tam təmirli həyət evi satılır qaz, su, işıq daimidir. ( Sənəd Bələdiyyə) qiymət 55.000
Kod: H-007
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Namiq (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 15.04.2025

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 4 otaq

Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 4 otaq

Binəqədi rayonu, Binəqədi-Xırdalan yolunda yerləşən 2 mərtəbəli, 150 m² sahəsi olan həyət evi satılır. Ev 2, 25 sot torpaq sahəsi içərisindədir. Bələdiyyədən çıxarışı var, kupçası yoxdur, etibarnamə ilə təmin olunub.

130 000 Azn
Xətai rayonu , Həzi Aslanov qəs., 4 otaq

Xətai rayonu , Həzi Aslanov qəs., 4 otaq

Həzi Aslanov qəsəbəsi Asiman Restoranın arxasında yerləşən 2.5 sot torpaq sahəsində Həyət evi satılır. 4 otaqlı evin ümumi sahəsi 150 kv.m-dir.ev haqqında məlumat : 1 lodji, 1- eyvan, 1 mərtəbəli zirzəmisi var.

250 000 Azn
Xəzər rayonu , 4 otaq

Xəzər rayonu , 4 otaq

Binə qəsəbəsi mərkəzi yola 600-700 metr məsafədə həyət evi satılır. Evin ümumi sahəsi 110 kv.mdır və 4 otaqdan ibarətdir. Qaz, işıq, su var. Sənəd Bələdiyyədir. Qiymət 72000 Azn. Ətraflı məlumat üçün qeyd olunan nömrə

72 000 Azn
Abşeron rayonu , Görədil qəs., 5 otaq

Abşeron rayonu , Görədil qəs., 5 otaq

Göradil Bağları, 8sotda 5otağ əsas yoldan 800metr içəri. Paket Kupça, Sənədləri qaydasındadır. Ev tam təmirlidir. 2mərtəbəlidir. Hər mərtəbədə sanuzel var. Əlavə həyətdədə sanuzel var. Zirzəmisidə var. Evdə qaz su işğ