ev temiri

Sabunçu rayonunda 3 otaqlı Həyət evi Satılır, 112 m²

Elan nömrəsi: 701145
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
112 m²
Qiymət
60 000 Azn
535 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Yeni Ramana qəsəbəsi
Sabuncu rayonu Yeni Ramani qesebesi
Ümumi məlumat
Sabunçu rayonu, Yeni Ramana qəsəbəsində 2 sotda 112 m² sadece 3 otaqlı həyət evi satılır. Yaxınlığından 214 nömrəli avtobus Koroğlu metrosuna gedir . Ev 7 daş kürsülüdür. Qaz su işıq internet daimidir. Evin qarşısında 35 m² obyekt var , kiraye verməkdə mümkündür. Ordada qaz su işıq daimidir. İstilik sistemi kombidir.
Qiymət: 60.000
Xidmət haqqı: 1000
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 09.08.2024

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Xəzər rayonu , Mərdəkan qəs., 6 otaq

Xəzər rayonu , Mərdəkan qəs., 6 otaq

Debli tikili, keyfiyyetli bahali tikili, gozəl gonșular, yoldan 100 m arali, kommunallar islek, 4 kamera

360 000 Azn
Abşeron rayonu , Ceyranbatan qəs., 4 otaq

Abşeron rayonu , Ceyranbatan qəs., 4 otaq

TECILI.! Ceyranbatan qesebesi 2 nomreli orta mektebin tam olaraq yaninda maqistral yoldan 800m mesafede 3 sotun icinde 4 otaqli HEYET EVI satilir ev QOSA DAS ile tikilib yerden 6 das KURSULUDUR otaqlar GENIS ve

90 000 Azn
Sabunçu rayonu , Zabrat qəs., 5 otaq

Sabunçu rayonu , Zabrat qəs., 5 otaq

TECILI.! Zabratda 21 sayli poliklinikanin yaninda esas trasin ustunde 4 sotun icinde GENIS kvadratli 5 otaqli heyet evi satilir ev QOSA DAS ile tikilib yerden 3 das KURSULUDUR otaqlari GENIS ve ISIQLIDIR tikili metbex

140 000 Azn
Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 5 otaq

Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 5 otaq

Sabunçu rayonu.Savalan qəsəbəsində 4 sot torpaq sahəsində, 8 daş kürsüdə 5 otaqli ev satilir. Əla təmirli 140 kvadratda. Ev geniş işiqlidi. İstilik sistemi kombi. Ev qoşa daşla tikilib, fundamenti betondur. Hər yan