ev temiri

Abşeron rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 70 m²

Elan nömrəsi: 786654
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
70 m²
Qiymət
38 000 Azn
542 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Abşeron rayonu Saray qəsəbəsi
Saray Mtk saray petrol
Ümumi məlumat
38.000 MANAT!! RƏSMİ GƏLİR VƏ YA VÖEN TƏLƏB OLUNUR!!
Saray MTK-da QANUNİ 2 OTAQ STUDİO mənzil çıxarılır. 14 mərtəbəli binanın 2-ci mərtəbəsində yerləşir. Ümumi sahəsi 70 kv/m-dir. İşıq, Su, Qaz daimidir. İstilik sistemi kombidir. Mənzil 4 %-li satmaq öhdəliyi ilə olan kirayə mənzillər mexanizminə aiddir. 25 illik götürülüb. Təxminən 21 il qalıb. Sənəd KUPÇALIDIR.

İLKİN ÖDƏNİŞ: 38.000 AZN
AYLIQ: 454 AZN
MÜDDƏT: 21 İL
XİDMƏT HAQQI: Evin ümumi nağd dəyərinin 1 %-i

Elit Estate Group Şirkəti olaraq sizə şəhər daxili və şəhərdən kənar mənzillərin və obyektlərin alışı, satışı, kirayəsi, bağ evi və villaların satış və kirayəsi, ipoteka kreditləri barədə məlumatın ötürülməsi xidmətlərini sizə təqdim edirik!
Pünhan Bəy (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0102395XXXnömrəni göstər

Tarix: 08.04.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Yasamal rayonu , İnşaatçılar m., 2 otaq

Yasamal rayonu , İnşaatçılar m., 2 otaq

INŞAATÇILAR m/st düz yanında, " Kontakt Home"magazasının üstündə 2otaqa düzəltmə mənzil satılır. Ümumi sahəsi 65 kv.m. Yeni tikili 18/6-ci mərtəbə. TƏMIRLI+ƏŞYALI Mənzil hal hazırda icarəyə

215 000 Azn
Abşeron rayonu , Masazır qəs., 4 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 4 otaq

Masazır qəsəbəsi 2 mərtəbə 4 otaq kupca Maşuruddan 50 metir real Alıcı zəng eləsin qiymət razılıgı olacaq super təmirlidir

80 000 Azn
Nərimanov rayonu , Gənclik m., 3 otaq

Nərimanov rayonu , Gənclik m., 3 otaq

17mertebeli binanin 15 mertebesinde sahesi 135kv kupcada 119, 5 olan 3 otaq yelceken menzil satilir butun ewya ile de satila biler ewyasiz da menzil yerlewir inqilab papanin kusesinin kesiwmesinde yelceken 2 san qovwaq