ev temiri

Nəsimi rayonunda 1 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 40 m²

Elan nömrəsi: 749507
Əmlakın növü
Otaq sayı
1
Sahə
40 m²
Qiymət
177 000 Azn
4425 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nəsimi rayonu
Səməd Vurğun küçəsi
Ümumi məlumat
Şəhərin Ən Prestij Yerlərindən biri olan ərzidə yerləşir . Stalinka Layihə Potoloku Hündür 1 otaq 38 kvadrat Sənəd Kupça. Tam Full Təmir Bütün Əşyaları Qalır. Mənzil 6 \ 4 cü Mərtəbəsində Yerləşir
Şirkət Haqqı 1 %
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Mirzağa Bəy
Bakı şəhəri

Tarix: 23.04.2025

servis.az

Köhnə tikili elanları

Suraxanı rayonu , Hövsan qəs., 2 otaq

Suraxanı rayonu , Hövsan qəs., 2 otaq

2 OTAQLI MƏNZİL SATIŞDA.! Suraxanı rayonu Hövsan qəsəbəsi İlqar Əhlimanov ünvanında yerləşən 9 mərtəbəli binanın 9 cu mərtəbəsində ümumi sahəsi 60 kv.m olan qanuni 2 otaqlı təmirli mənzil satılır.Mənzildə qaz, su,

129 000 Azn
Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 3 otaq

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 3 otaq

emlak sahibiyem.vasitechi deyilem.ev qara qarayev metrosunun tam yaninda yerlewir.9 mertebeli binanin 5 ci mertebesi.kunc DEYIL.3 otaq. cixarisda 72 kv bele 95 kv. mohtewem yerlewme yeri. etrafda supermarketler,

245 000 Azn
Suraxanı rayonu , Qaraçuxur qəs., 2 otaq

Suraxanı rayonu , Qaraçuxur qəs., 2 otaq

Kupçalı.! İpotekaya yararlı.! Suraxanı rayonu , Qaraçuxur qəsəbəsində 104 saylı məktəbin yaxınlığında köhnə tikili 9 mərtəbəli binanın 8 mərtəbəsində , ümumi sahəsi 48 kv/m olan , qanuni 2 otaqlı mənzil satılır . Orta

125 000 Azn
Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 3 otaq

Sabuncu r-n., Bakixanov qes., Syryculuk mektebin yaxinliginda, 9/6 mertebesinde, Leningrad layiheli, sahesi 78 kv.m. istilik sistemi kombi ela temirli 3 otagli menzil satilir. Butun infrastruktur etrafinda. Real