ev temiri

Nizami rayonunda 4 otaqlı Yeni tikili Satılır, 132 m²

Elan nömrəsi: 745617
Əmlakın növü
Otaq sayı
4
Sahə
132 m²
Qiymət
240 000 Azn
1818 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nizami rayonu Qara Qarayev metrosu
Şirin Mirzəyev küçəsi
Ümumi məlumat
Qarayevdə İnci Ş\s yaxınlıqında Yeni tikili 15\2 ci mərtəbəsində ümumi sahəsi 132 kvm dən ibarət 4 otaqlı mənzil satılır Mənzillər şəkllrədə Göründüyü kimidir Tam təmirli İstilik sistemi kombidir. Qaz su işıq daimdir Binanın geniş həyəti Yer altı parkinki var.Mənzilin sənədləri qaydasındadır tam ipotekaya yararlıdır.Satış qiyməti 240000 azn Real alıcı olarsa yerində endirim haqda danışmaq olar. Ofis haqqı 1%
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 26.03.2025

servis.az

Yeni tikili elanları

Nərimanov rayonu , 3 otaq

Nərimanov rayonu , 3 otaq

Nərimanov rayonunda ideal fürsət! 91 kv.m podmayak, bölgüsüz mənzil satışdadır. Bu qiymətə bu ərazidə belə təklif demək olar ki, yoxdur! Mənzili tam zövqünüzə uyğun şəkildə dizayn edib, istədiyiniz üslubda yüksək

236 000 Azn
Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 2 otaq

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 2 otaq

Ev Nefciler M Nazli Sadliq Sarayinin yani Yeni Tikili binanin mertebe 19 / 7 si 2 otaq Temirli ve Esyali Senet Çixaris qiymet 240.000 azn Endirim olacaq ofis Haqqi 1 % di

240 000 Azn
Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 2 otaq

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 2 otaq

kupçalı, yaxşı təmirli, hər cür şəraitli, əla infrastrukturlu, metroya çox yaxın, qismən əşyalı, ipotekaya yaralı

175 000 Azn
Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq

Mənzil, Xırdalan şəhəri "Abşeron" Gənclər şəhərciyi blok 54- də yerləşir, evin sahibiyəm. Məktəb, bağça, xəstəxana, DOST Mərkəzi, "ARAZ", "ŞANS, "OBA", "AL" marketlərə, qadın