ev temiri

Binəqədi rayonunda 6 otaqlı Yeni tikili Satılır, 240 m²

Elan nömrəsi: 656534
Əmlakın növü
Otaq sayı
6
Sahə
240 m²
Qiymət
110 000 Azn
458 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Binəqədi rayonu Binəqədi qəsəbəsi Avtovağzal metrosu
sumqayıt xirdalan yolu
Ümumi məlumat
Binəqədi-xirdalan yolu xəzər topdan satis mərkəzinin yaxinliginda.
Ev 2 mertebe tam temirli ùmumi 6 otaq, 5 yataq otaqi , 1qonaq otaqi 1 metbex otaqi.
1ci mertebe beton manalit, isti pol qranit mermer
1ci mertebede ayri- ayriliqda sauzer.
3sotda insa olunub, 240kv marsurut xetdinden 300metr yerlesir qismen esyali satilir.
Əlavə məlumat ucun qeyd olunan nomre ile elaqe saxlayin.
Trend house dasinmaz emlak sirketi olaraq 7/24 xitmetinizdeyiy
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 19.02.2024

servis.az

Yeni tikili elanları

Xətai rayonu , Xətai m., 2 otaq

Xətai rayonu , Xətai m., 2 otaq

IPOTEKAYA YARARLI. MUNASIB QIYMETE, TECILI SATILIR. Neftciler xestexanasi, Ali Mehkeme ve Port Bakuya ayaqla mesafede, 2 otaqli, eshyali hazir veziyyetde olan menzil satilir. Menzil ister yashayish istersede kiraye

220 000 Azn
Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 3 otaq

BAXIKXANOVUN MƏRKƏZİNDƏ GENİŞ VƏ TƏMİRLİ MƏNZİL! ​Bakıxanovun ən gediş-gəlişli və əlverişli yerində, "Talkuçka"nın tam yanında yaşamaq istəyənlər üçün əla fürsət! ​ Mərtəbə: 10/11 Sahə: 130 kv.m Otaq

280 000 Azn
Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 3 otaq

Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 3 otaq

Xalqlar və Əhmədli metrosuna 7-8 dəqiqəlik məsafədə Kobra fitness zalının üstü, Şirvani küçəsində 11 mərtəbəli binanın 10-cu mərtəbəsində ümumi sahəsi 120 kv.m olan 3 otaqlı mənzil satılır. Mənzil YELÇƏKƏN (SKVAZNOY)