ev temiri

Xətai rayonunda 4 otaqlı Yeni tikili Satılır, 128 m²

Elan nömrəsi: 790586
Əmlakın növü
Otaq sayı
4
Sahə
128 m²
Qiymət
650 000 Azn
5078 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Xətai rayonu Xətai metrosu
Nəcəfqulu Rəfiyev küçəsi
Ümumi məlumat
Ərazinin ən Prestijli Binalarından olan "Baku City Residence"-də 4 Otaqlı Mənzil Əşyaları ilə Birlikdə Satılır !

**
Bina: Baku City Residence (BCR) Xətai.

Sənəd: Kupça(İpotekaya yararlı).

Mərtəbə : 10/20.

Sahə : 128 kv.

Otag : 4(studio).

Qaz, su və işıq Daimidir.

Qeyd: Mənzil Şəkildə Görülən Əşya və Elektronika ilə Birlikdə Satılır.
**

Ünvan : Xətai Rayonu, Xətai Metrosu, Nəcəfqulu Rəfiyev küçəsi

Ətarflı Məlumat üçün Qeyd Olunan Nömrə ilə Zəng və Ya Whatsapp Vasitəsi ilə Əlaqə Saxlaya Bilərsiniz.
Shahin (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0501012XXXnömrəni göstər

Tarix: 14.05.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Suraxanı rayonu , Hövsan qəs., 1 otaq

Suraxanı rayonu , Hövsan qəs., 1 otaq

Satılır – Kupçalı və ipotekaya yararlı mənzil | Hovsan MİDA Hövsan ərazisində yerləşən MİDA 1 Yaşayış Kompleksində tam əşyalı mənzil satılır. • Kateqoriya: Yeni tikili • Mərtəbə: 4 / 7 • Sahə: 38.6 m² • Otaq

98 000 Azn
Binəqədi rayonu , 9-cu mikrorayon qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , 9-cu mikrorayon qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu 9 cu mikrorayon Mir Cəlal küç.9/18 də, 146 kvm 3 ot təmirli tam əşyalı kupçalı mənzil satılır.Binada 7/24 mühafizə xidməti var.Binanın qarşısı tam açıqdır, mənzərəsi var.Qiyməti 348000 azn ofis 1%

348 000 Azn
Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu Dərnəgül metrosu yaxınlığında West Town yaşayış komleksində, Yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 2ci mərtəbəsində sahəsi 95kv olan 3 otaq qanuni tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır.