ev temiri

Suraxanı rayonunda 3 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 86 m²

Elan nömrəsi: 700729
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
86 m²
Qiymət
105 000 Azn
1220 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Suraxanı rayonu Qaraçuxur qəsəbəsi
Suraxan r-n.,Qaracuxur Ges.y.eyvazov kuc
Ümumi məlumat
Suraxani r-n., Qaracuxur ges.Y.Eyvazov kuc. 9/9 mertebesinde, Leningrad layiheli, sahesi 86 kv.m., merkezi istilik sistemli orta temirli 3 otagli menzil satilir. Butun infrastruktur etrafinda. Real muwteriye cuzi endirim ola biler. Ofis komissiyasi 1 % tewkil edir.
В Сураханском р-не в пос.Гарачухур по ул. Ю.Эйвазова в 9/9 этаже ленинградского проекта, площадью 86 кв.м. с центральной отопительной системой со средним ремонтом продается 3 комнатная квартира. Вся инфраструктура вокруг. Реальному покупателю небольшой торг уместен. Офисные комиссионные составляют 1 %.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Adelya (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 08.09.2024

servis.az

Köhnə tikili elanları

Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs., 2 otaq

Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs., 2 otaq

Suraxani Rayonu Yeni Gunewli qesebesi AB massivinde 9 mertebeli binanin 3 cu mertebesinde 2 otaqli menzil satilir.Menzil orta blok yelcekendi.Sened Cixariw (Kupca)

138 500 Azn
Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 3 otaq

Sabuncu r-n., Bakixanov qes. Syryculuk mektebinm yaxinliginda 5/3 mertebesinde, sahesi 78 kv.m. Leningrad layiheli super temirli, istilik sistemi kombi 3 otagli menzil satilir. Senedi Cixariw. Ipotekaya yayrlidi. Butun

227 000 Azn
Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 2 otaq

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 2 otaq

Mənzil 2 otaga düzəlib, orta təmirlidir, qeydiyyatda heç kim yoxdur, mənzildə yaşayış yoxdur, qaz, su, işıq fasiləsiz, istilik sistemi mərkəzidir, alqı satqı günü açarlar alıcıya təqdim olunacaq.alici terefden ofis