ev temiri

Suraxanı rayonunda 5 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 110 m²

Elan nömrəsi: 705961
Əmlakın növü
Otaq sayı
5
Sahə
110 m²
Qiymət
120 000 Azn
1090 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Suraxanı rayonu Əmircan qəsəbəsi
Suraxani r-n.,Emircan ges
Ümumi məlumat
Suraxani r-n., Emircan ges. 114 nomreli mektebin yaxinliginda, 5/1 mertebesinde, sahesi 110 kv.m. kiyev layiheli, ela temirli, merkezi istilik sistemli 5 otagli menzil satilir. Butun infrastruktur etrafinda. Real muwteriye cuzi endirim ola biler. Ofis komissiyasi 1 % tewkil edir.
В Сураханском р-не в пос. Амираджаны недалеко от 114 школы, в 5/1 этаже, площадью 110 кв.м., киевского проекта, с отличным ремонтом, с центральной отопительной системой продается 5 комнатная квартира. Вся инфраструктура вокруг. Реальному покупателю небольшой торг уместен. Офисные комиссионные составляют 1 %.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Adela (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 29.11.2024

servis.az

Köhnə tikili elanları

Binəqədi rayonu , 1 otaq

Binəqədi rayonu , 1 otaq

MÖHTƏŞƏM TƏKLİF! FÜRSƏTİ QAÇIRMAYIN! KUPÇA MÖVCUDDUR! Binəqədi Rayonu, 6-cı Mikrorayon Ərazisi, Mirmahmud Kazımovski küçəsində, Ümumi Sahəsi 45kv/m olan, QANUNİ 1 OTAQLI, Hazır İpotekada Mənzil Satışdadır! Mənzil 9

50 500 Azn
Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 3 otaq

Sabuncu r-n., Bakixanov qes., R.Qambarov kucesinde abad heyetinde 5/4 mertebesinde, orta blok, sahesi 78 kv.m., (amma faktiki-85 kv.m.) Leningrad layiheli super temirli 3 otagli menzil satilir. Butun infrastruktur

230 000 Azn
Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 2 otaq

Əşyalı və kupçalı mənzil satışda.! Binəqədi rayonu Biləcəri qəsəbəsi 284 saylı tam orta məktəbə yaxın ekspermental lahiyəli 9 mərtəbəli binanın 9 cu mərtəbəsində 1 dən 2 yə ideal formada düzəlmə mənzil satılır.Mənzil