ev temiri

Suraxanı rayonunda 3 otaqlı Həyət evi Satılır, 65 m²

Elan nömrəsi: 694861
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
65 m²
Qiymət
17 700 Azn
272 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Suraxanı rayonu Hövsan qəsəbəsi
Suraxanı rayon Hövsan q
Ümumi məlumat
Suraxanı rayon Hövsan qsəbəsində evlərin nəğd və a hissəli ödənişlə tikintisini təklif edirik . Dayanacağdan 80 metr məsafədə yerləşən ərazıdə bütün kamunallar var və görülən işlərə zəmanət verilir . Siz 2 otaqlı tam təmirli evi zövqünüzə uyöun olaraq ilkin 17700 az ödəməklə sifariş edə bilərsiz . Torpaq sahəsi xüsusi mülkiyyət təyinatlı olmağla tikinti lahiyələndirildikdən sonra tikilir və sənət xüsusi mülkiyyət təyinatli çıxarış yəni( kupça) olur. Evlərin tikilib təhvil verilmə müdəti cəmi 3\9 ay təyin edilir . Evin ümumi nəğd satış qiyməti 53000 azn təşkil edir . Daha ətraflı məlumat üçün Sema x əlaqə saxlaya bilərsiz .
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Sema (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 27.07.2025

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq

Paket kupça əşyalı kommunal hər 1seraitli internet vifiyli, maraqlanan nömrənin özüne zəng etsin

58 000 Azn
Xəzər rayonu , 3 otaq

Xəzər rayonu , 3 otaq

Binə qəsəbəsi Şəhid İmam Bəhram qardaşlar küçəsində tam təmirli həyət evi satılır. Evin ümumi sahəsi 85 kv.mdır və 3 otaqdan ibarətdir. Həyətin sahəsi 2 sotdur. Qaz, su, işıq daimidir. Sənəd Bələdiyyədir. Qiymət 58000

58 000 Azn
Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 2 otaq

Bineqedi rayonu Bineqedi Qesebesinde merkezde- yol qırağında məktəbin yanında yerlesen. Ev Çox prestijli yerdə yerləşir- 60 kvm 2 otaqli heyet evi Satilir. Ev kursulu ve qosa dasla tikilib. Istilik sistemi kombidir. Su,