ev temiri

Səbail rayonunda 2 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 44 m²

Elan nömrəsi: 694641
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
44 m²
Qiymət
165 000 Azn
3750 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Səbail rayonu İçəri Şəhər metrosu
T.elcin kucesi
Ümumi məlumat
Daqustu Parkin yaxinliqi, T.Elcin kucesinde yerlesen yasayis binasinda temirli 2 otaqli menzil satilir. 5/5, 44kv.m., her bir meiset esyasi ile tehciz olunmus metbex- studiya, merkezi istilik sistemi, qaz, su , isiq daimi, san.qovsaqi, eyvani, denize mohtesem menzeresi ve Cixarisi var. Hemcinin sirketimiz seherin istenilen yerinde Size menzillerin, ofislerin, villalarin, heyet evlerinin, torpaq sahelerinin, ticaret sahelerinin ve s. kirayesini, alqi-satqisini heyata kecirir.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Aynur (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 12.08.2024

servis.az

Köhnə tikili elanları

Xətai rayonu , Həzi Aslanov m., 2 otaq

Xətai rayonu , Həzi Aslanov m., 2 otaq

140.000 Azn Həzi Aslanov metrosuna 10 dəqiqə Neyrocerrahiyyə xəstəxanasının yanı, Cavanşir küçəsində Mərtəbəsi: 5/3 Otaq sayı: 2 Sahəsi: 55 Layihə: Minsk, Daş bina Binanın ətrafında Bravo Hipermarket, Nargilə

140 000 Azn
Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 5 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 5 otaq

Binəqədi rayonu, 7-ci mkr , Abay Kunanbayev küçəsində əşyalı 2 otaq mənzil satılır.! 2 otaq 5/5 Ümumi sahəsi 42 kv.m əşyalı mənzil satılır. Orta təmirlidi. Sənədi Çıxarış. Azadlıq metrosuna 6-7 dəqiqə məsafədə

135 000 Azn
Nəsimi rayonu , Memar Əcəmi m., 2 otaq

Nəsimi rayonu , Memar Əcəmi m., 2 otaq

Mənzil 4 mkr da Əcəmi və Nəsimi metrosuna 4 mkr kruquna yaxın ərazidə yerləşir binanın ətrafında məktəb baxca və isdənilən iaşə obyektləri mövcuddur şəhərin isdənilən ərazisinə marşurud xətləri var bir sözlə əlverişli