ev temiri

Nəsimi rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 90 m²

Elan nömrəsi: 780691
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
90 m²
Qiymət
330 000 Azn
3666 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nəsimi rayonu
Tbilisi pros
Ümumi məlumat
Tbilisi prospekti, Neqliyyat nazirliyi ile uzbe-uz, "GRAND HAYAT" yasayis kompleksinde umumi sahesi 90 kv m olan 2 otaqli menzil satilir. Temir zaman keyfiyyetli ve bahali tikinti materiallarindan istifade olunub. Mertebe 27/18, super temir, doseme parket, metbex studiya, qurasdirilmis metbex mebeli, butun elektronika alman istehsali KUPPESBERG, qazi, suyu, isigi daimidir, istilik sistemi kombi. Binada suretli lift, yerlati qaraj, muhafize olunan heyeti, usaq meydancasi. Butun senedler qaydasindadir CIXARISH (kupca) var.
Menzil butun bahali mebel ve texnikasi ile bir yerde satilir!!

По прос Тбилиси, напротив Министерство Транспорта, в жилом комплексе "GRAND HAYAT" продаётся 2-х комнатная квартира обшей площадью 90 кв м.. Во время ремонта использовались качественные и дорогие строй материалы. Этаж 27/18, супер ремонт, полы паркет, кухня студия, встроенная кухонная мебель, вся электроника немецкого произведения KUPPESBERG газ, свет, вода круглосуточная, отопительная система комби. В здании скоростные лифты, подземный гараж, охраняемый двор, детская площадка. Все документы в порядке имеется КУПЧАЯ (чыхарыш).
Квартира продаётся со все дорогой мебелью и техникой!!
Meherrem B (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0552330XXXnömrəni göstər

Tarix: 10.02.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 3 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 3 otaq

Masazır şəhərciyində, rahat və əlverişli ərazidə 3 otaqlı mənzil satışdadır. Mənzil təmirli vəziyyətdədir, damı (krişa) mövcuddur. İşıq və su daimidir, istilik sistemi kombi ilə təmin olunub. Hamamda su isidici yeni