ev temiri

Yasamal rayonunda 2 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 58 m²

Elan nömrəsi: 744288
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
58 m²
Qiymət
165 000 Azn
2844 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Yasamal rayonu Nizami metrosu
Tbilisi prospekti
Ümumi məlumat
- Satış: Daş bina (Minsk)
- Ünvan: Tbilisi prospekti, Avropa otelin yanında yerləşir.
- Otaq sayı: 2
- Sahəsi: 58 kv.m.
- Mərtəbə: 5/5
- Sənədi: Çıxarış
- Təsviri: Otaqlar ayrıdır. Yelçəkəndir. Kombi sistemi, 2 kondisioner, su qaz daimidir.
Həyətə giriş şlaqbaumladır və 24 saat qorunur, parking yerləri var. Şirkət haqqı 1% (alıcıdan).

-- --

- Продажа: Каменный дом (Минск)
- Адрес: Проспект Тбилиси, находится рядом с отелем Европа.
- Кол-во ком: 2
- Площадь: 58 кв.м.
- Этаж: 5/5
- Документ: Купчая
- Описание: Комнаты раздельные. Сквозная. Система комби, газ вода постоянно. Вход во двор со шлагбаумом, 24 часа охрана, есть места для паркинга. Услуги фирмы 1% (от покупателя).
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 14.03.2025

servis.az

Köhnə tikili elanları

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 4 otaq

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 4 otaq

Xalqlarda metroya 5-6 deq mesafədə Siyaqut plazaya yaxın mos leninqrad layiheli 10 mertebeli binanin 9-cu mərtebesinde orta blokunda 4 otaqli temirli menzil satilir.

190 000 Azn
Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 2 otaq

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 2 otaq

Təcili satılır! İnşaatçılar m/st yaxınlığı, Abbas Mirzə Şərifzadə, Yasamal ATSin yanı, Gentlemenin arxası, 2 otağa düzəlmə, 45 kv.m, 1/5, leninqrad layihəli daş ev satılır.

126 000 Azn
Yasamal rayonu , İnşaatçılar m., 3 otaq

Yasamal rayonu , İnşaatçılar m., 3 otaq

Təcili.Yasamal rayonu Abbas Mirzə Şərifzadə kücəsi Centilmen magazasının arxasında 5\5-ci mərtəbəsində Minsk layihəli daş binada qanuni 3 otaqlı təmirsiz mənzil Təcili satılır.Mənzildə otaqlar və sanqovşaq ayrıdır