ev temiri

Abşeron rayonunda 4 otaqlı Həyət evi Satılır, 200 m²

Elan nömrəsi: 687725
Əmlakın növü
Otaq sayı
4
Sahə
200 m²
Qiymət
119 000 Azn
595 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Abşeron rayonu Masazır qəsəbəsi
Vüqar Əvəzov küçəsi
Ümumi məlumat
TƏCİLİ SATILIR.
MAKLER EVİ DEYİL.
SƏNƏD - (KUPÇA. ÇİXARİŞ)
Masazir qəsəbəsi. Zeynəb ticarət mərkəzindən 1000 metr içəri. Evin düz yanindan 569 nöm avtobus kecir: Avtovağzala gedir.
2 sot torpaq sahəsində, 2 mərtəbəli hər tərəfi qoşa kubik, tam təmirli Həyət evi satilir. Ümumi sahəsi 180 KV
1ci mərtəbəsində - böyük zal, Kuxna(mətbəx), sanuzel(hamam, tualet)
2ci mərtəbəsində - 3 yataq otaqi.
WIFI, EV TELEFONU, KTV, KOMBİ, MƏTBƏXDƏ PTİMİNUTKA, SU, İŞİQ QAZ DAİMİDİR. KONALİZASİYA VAR. TORPAĞİN ÇİXARİŞİ VƏ KODASTR PLANI VAR.
Ofis haqqi 1%
Biz istənilən növ daşınmaz əmlakınızın alqı-satqısı və icarəsi məsələlərində peşəkar yardım göstərməyə hazırıq!
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Ruslan (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 12.06.2024

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Xəzər rayonu , Mərdəkan qəs., 6 otaq

Xəzər rayonu , Mərdəkan qəs., 6 otaq

Debli tikili, keyfiyyetli bahali tikili, gozəl gonșular, yoldan 100 m arali, kommunallar islek, 4 kamera

360 000 Azn
Abşeron rayonu , Masazır qəs., 4 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 4 otaq

Kreditle ilkin odeniw 41 min azn odemekle 20 yanvar metrosundan 30 deqiqelik yolda, Masazirda , dayanacaqa 3 deqiqelik piyada yolda 2 mertebeli 4 genis otaq, 1 mətbəx, hamam tualet, genis dəhliz temirsiz heyet evi

41 000 Azn
Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 4 otaq

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 4 otaq

Biləcəri qəs Neftçilər binasının yax 5 mərtəbəli binanın 5 ci mertebesinde qanuni 4 otaqli mənzil satılır. Qiymət 107000 Azn