ev temiri

Nizami rayonunda 4 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 105 m²

Elan nömrəsi: 743970
Əmlakın növü
Otaq sayı
4
Sahə
105 m²
Qiymət
210 000 Azn
2000 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nizami rayonu Xalqlar Dostluğu metrosu
xalqlar dostlugu metrosu
Ümumi məlumat
Nizami rayonu Xalqlar Dostuğu metrosundan 200 metr məsafədə 10 nömrəli məktəbin yaxınlığı proekt lelinqrad 1971 ci ilin binasıdır 5/5 orta blok LİFT YOXDUR.mənzildə proekt dəyişikliyi olub. 4 otaq olub, üçə düzəlib. mənzil 2 otağı iç içə olub, 2 otağın arası açılaraq geniş zal, zaldan isə mətbəxə, mətbəxdəndən balkona keçiddir. Mənzil yelçəkəndir. Zal hissəsi balkon açıqdır. Yataq otaqlarının balkonları otağa qatılıb.
Yenidən dört otaq eləmək mümkündür otağın biri iç içə olacaqdır. təmiri əladır. Evdə yaşayış yoxdur.şəxsi əşyalar və paltaryuyan götürülücəkdir.alqı satqı günü açarlar təhvil veriləcəkdir.istilik sistemi mərkəzi istilikdir. əlavə olaraq kondisonerdə vardır.hal hazırda proekt 1 zal 2 yataq otağında ibarətdir. Otaqlar ayrı ayrıdır.Sanitar qovşaqda ayrı ayrıdır
4 otaqlı 105 kv əşyalı 210.000azn
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Sahil (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 24.11.2025

servis.az

Köhnə tikili elanları

Binəqədi rayonu , 9-cu mikrorayon qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , 9-cu mikrorayon qəs., 3 otaq

• KUPÇALI + İPOTEKAYA YARARLI 3 OTAQ ! 9 MKRN, Həmzə Babaşov küçəsi - 3 otaq, 75 kv.m, mərtəbə 10/7 - 2 otaqdan 3 otağa ideal düzəlmə - BÜTÜN OTAQLARDA PƏNCƏRƏ VAR. - Yelçəkən (Skvaznoy) - TƏMİRDƏN SONRA YAŞAYIŞ

187 000 Azn
Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 1 otaq

Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 1 otaq

Bakixanov qəs stansiyaya yaxın mərkəz yolda, , Medilife klinika olan binada ostanovkada I otaqlı mənzil satılır, İşıq su daimi qaz yoxdur lift işləyir, bütün inrasturkur və iaşə obyektləri əhatəsində, sənəd kupçadır