ev temiri

Xətai rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 126 m²

Elan nömrəsi: 744325
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
126 m²
Qiymət
312 000 Azn
2476 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Xətai rayonu Xətai metrosu
Xətai m yanı
Ümumi məlumat
Vüsal

Xətai r., Babək prospekti, yaşayışlı yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil satılır. Ümumi sahəsi 126 kv/m. Mərtəbə 7/16. Mənzil təmirsizdir (podmayak). Çox gözəl planirovkası, geniş və işıqlı otaqları, hündür tavanları 3.30 metr və hər bir şəraiti var. Sənəd-Müqavilədir. Qaz, su, işıq daimidir. Geniş infrastruktur (yaxınlığında metro, Avtobus dayanacağı, s/market, mağaza, aptek, bank, park və s). Xidmət haqqı 1% təşkil edir.

312.000 Azn
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Vüsal (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 14.03.2025

servis.az

Yeni tikili elanları

Xətai rayonu , Əhmədli m., 4 otaq

Xətai rayonu , Əhmədli m., 4 otaq

MÖHTƏŞƏM MƏNZİL ! ƏLA QİYMƏT! Bakı ş, Xətai r., Neapol dairəsinin yaxınlığında yerləşən yeni tikili 13 mərtəbəli binanın 9-cu mərtəbəsində yerləşən, ümumi sahəsi 136 kv olan, 3 otaqdan 4 otağa düzəlmə, TAM TƏMİRLİ

280 000 Azn
Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 4 otaq

Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 4 otaq

* Yeni Yasamalda əla təmirli mənzil satışı * * Zəng edin, baxış üçün razılaşaq * * Sənədləşmə prosesi tam qanuni və şəffaf şəkildə aparılır * * Binanın tipi : yeni tikili * Otaq Sayı : 4 otaqlı (3 otaqdan 4 otaqa

305 000 Azn
Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu Dərnəgül metrosu yaxınlığında West Town yaşayış kompleksində, Yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 15 ci mərtəbəsində sahəsi 95kv olan 3 otaqlı tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır. İstilik