ev temiri

Xətai rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 65 m²

Elan nömrəsi: 677409
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
65 m²
Qiymət
196 000 Azn
3015 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Xətai rayonu Xətai metrosu
Xətai prospekti 40
Ümumi məlumat
Bakı şəhərinin ən PRESTİJLİ binala-
rından olan ARMONİ REZİDENSİDƏ
8 ci mərtəbədə 65 kv. sahəsi olan 2 otaqlı d mənzil satılır. deyil , Bahalı təmir olunub. Təmirdən sonra yaşayış olmayıb. Divarlar sədəf boya ilə işlənib. Koridor, mətbəx,
balkon, hamam isti pol və kermoqranitdir. Mətbəx koridorda və ya otağın işində deyil. Mətbəxin ayrıdır. Otağın içində deyil. Koridor genişdir. KUPÇALIDIR. İPOTEKAYA Yararlıdır. İki mərtəbəli yeraltı qarajı və s. İstilik sistemi kombi. ŞƏRQ bazarı, Yaşıl bazarının, 177 saylı və bağçanın yanındadır. Araz marketin üstü. 28 May , Gənclik, Nərimanov metrolarına yaxın.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Sevinc (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 26.06.2024

servis.az

Yeni tikili elanları

Xətai rayonu , Xətai m., 4 otaq

Xətai rayonu , Xətai m., 4 otaq

Xətai Metrosunun Düz Çıxışında Qanuni 4 Otaqlı Mənzil Təcili Olaraq Dəyərindən Ucuz Qiymətə Satılır. * Mənzil Kupçalı Kompleksdə Yerləşir. Otaq: 4 (Qanuni). Sahə: 168kv. Mərtəbə: 6/16. Qaz, su və işıq daimidir

445 000 Azn
Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

ƏIA FÜRSƏT!50000 İlkin ödənişlə Dərnəgül metrosuna yaxın! RƏSMİ GƏLİR VƏ YA VÖEN TƏLƏB OLUNUR! ÖTÜRMƏ AKTİVDEYİL! Binəqədi rayonu, Cəfər Xəndan küçəsi, Dərnəgül metrosunun yaxınlığı, West Town Yaşayış kompleksində 3

50 000 Azn
Nərimanov rayonu , 3 otaq

Nərimanov rayonu , 3 otaq

Triumf Palace – 3 Otaqlı, 3 Tərəfli Panoramik Premium Mənzil 100 m² | 10-cu mərtəbə (Yaşayışın 6-sı) | Yaşayış Olmayıb | Dəniz Panoraması Triumf Palace yaşayış kompleksində yerləşən, dizayner layihəsi əsasında yüksək