ev temiri

Xətai rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 82 m²

Elan nömrəsi: 697284
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
82 m²
Qiymət
193 000 Azn
2353 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Xətai rayonu Əhmədli qəsəbəsi Həzi Aslanov metrosu
Xətai r., Gəncə Prospekti
Ümumi məlumat
DÖVLƏT İPOTEKASINA YARARLI !!
Bakı ş., Xətai r., Gəncə prospekti., Panorama Park Qapalı Yaşayış Kompleksində, Həzi Aslanov və Əhmədli m/s yaxınlığında, Yeni tikili 19 mərtəbəli binanın 3-cü mərtəbəsində, qazı, suyu, işığı daimi, ümumi sahəsi 82 kvm, 3 otaqlı ( 2 otaqdan 3 otağa düzəlmə) sənədi KUPÇA (ÇIXARIŞ) olan mənzil satılır. Mənzilin təmiri ən bahalı keyfiyyətli materiallarla şəxsi yaşayış üçün edilmişdir. Binanın qazı, suyu, işığı daimidir, mənzilin istilik sistemi kombidir. İPOTEKAYA YARARLIDIR !! Bina ərazinin ən yaxşı binalarından hesab olunur. Binanın 7/24 canlı və kamera müşahidəsi ilə muhafizəsi sizin təhlükəsizliyinizə ünvanlanmışdır. Övladlarınızın istirahəti üçün geniş park, meydança və oyun atraksiyonları mövcuddur. Binanın qarşısından şəhərin müxtəlif istiqamətlərinə avtobuslarkeçir.
Xidmət haqqı 1% təşkil edir. Əlavə məlumat və mənzilə baxış keçirmək üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 23.07.2024

servis.az

Yeni tikili elanları

Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 3 otaq

BAXIKXANOVUN MƏRKƏZİNDƏ GENİŞ VƏ TƏMİRLİ MƏNZİL! ​Bakıxanovun ən gediş-gəlişli və əlverişli yerində, "Talkuçka"nın tam yanında yaşamaq istəyənlər üçün əla fürsət! ​ Mərtəbə: 10/11 Sahə: 130 kv.m Otaq

280 000 Azn
Nəsimi rayonu , 28 May m., 3 otaq

Nəsimi rayonu , 28 May m., 3 otaq

yeni təmirlidi.Yalnız otaq qapıları və laminat qalıb.2sanitar qovşağı var.1ədəd çamaşırxana var.Mənzərəli və işıqlıdı.Balkonu var.Tam boy pəncərələrdi bütün otaqlarda.Dizaynr tərəfindən remont olub.lahiyə veriləcək