ev temiri

Xətai rayonunda 1 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 43 m²

Elan nömrəsi: 745455
Əmlakın növü
Otaq sayı
1
Sahə
43 m²
Qiymət
98 000 Azn
2279 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Xətai rayonu Əhmədli qəsəbəsi Həzi Aslanov metrosu
Xətai ray.Sadıqcan küç
Ümumi məlumat
Tecili satilir! real deyerinden aşaqi.Hezi Aslanov metrosu Genclik parkinin duz yani.11 nomreli baku buss avtobusunun son dayanacaqinda.257 nomreli mektebin yaxinliqinda.leninqrad layiheli daş binada 5/3 u 1 in 2 ye pedelka olunmus tam temirli 43 kvadratliq menzil.Menzilde qaz, su, işiq daimidir, merkezi istilik çox ela veziyetde işleyir.menzil temirlidir.blok damafon sistemidir.kamera nezareti altindadir.binanin duz yaninda poçt baxça yerleşir.Hemcinin Araz market de binanin yanindadir.Qiymet 98 min manat.real alici ile cuzi danişiq yeri var.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 24.03.2025

servis.az

Köhnə tikili elanları

Xətai rayonu , Həzi Aslanov qəs., 2 otaq

Xətai rayonu , Həzi Aslanov qəs., 2 otaq

TƏCİLİ SATILIR! FÜRSƏTİ QAÇIRTMAYIN! KUPÇALI! Xətai Rayonu, Həzi Aslanov Ərazisi, Cavanşir küçəsində, Ümumi Sahəsi 65 kv/m olan, 9 Mərtəbəli binanın 4-cü Mərtəbəsində, QANUNİ 2 OTAQLI, Tam Təmirli Mənzil

175 000 Azn
Yasamal rayonu , Elmlər Akademiyası m., 1 otaq

Yasamal rayonu , Elmlər Akademiyası m., 1 otaq

Diqqət.Təcili.Yasamal rayonu Zahid Xəliliov kücəsində Elmlər metrosuna 2-3 dəqiqəlik məsafədə 5\3-cü mərtəbəsində ümumi sahəsi 35 kv olan 1 otaqlı orta təmirli mənzil Təcili satışa cıxıb.Elmlər ətrafında bundan ucuz

123 000 Azn
Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 1 otaq

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 1 otaq

Neftciler naxcivanski kuc, 210 sayli mektebe yaxin 5/2-i orta blok 1 otaqli esyali menzil satilir.evde 350 manata kirekes qalir.qaz su, isiq daimidir.istilik sistemi merkezidir.qeydiyyatda hec kes yoxdur.