ev temiri

Xətai rayonunda 4 otaqlı Yeni tikili Satılır, 160 m²

Elan nömrəsi: 781564
Əmlakın növü
Otaq sayı
4
Sahə
160 m²
Qiymət
199 000 Azn
1243 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Xətai rayonu Əhmədli qəsəbəsi Əhmədli metrosu
Xətai rayonu, Lütfizadə küçəsi, Medical Plazanın arxası, Şahab Mtk
Ümumi məlumat
RƏSMİ GƏLİR VƏ YA VÖEN TƏLƏB OLUNUR!
Xətai rayonu, Lütfizadə küçəsi, Medical Plazanın arxası, Şahab MTK-da QANUNİ 4 OTAQLI mənzil satışa çıxarılır. Mənzil yeni tikili 17 mərtəbəli binanın 7-ci mərtəbəsində yerləşir. Ümumi sahəsi 160 kv/m-dir. Yaxınlıqda məktəb, bağça, market və digər iaşə obyektləri var. Kompleks Xalqlar metrosuna 10 dəqiqəlik məsafədə yerləşir. İşıq, Su, Qaz daimidir. İstilik sistemi kombidir. Mənzil 4 %-li satmaq öhdəliyi ilə olan kirayə mənzillər mexanizminə aiddir. Təxminən 19 il 3 ayı qalıb. Sənəd KUPÇADIR.
İLKİN ÖDƏNİŞ: 199.000 AZN
AYLIQ: 1176 AZN
MÜDDƏT: 19 İL 3 AY
XİDMƏT HAQQI: Evin ümumi nağd dəyərinin 1 %-i

Elit Estate Group Şirkəti olaraq sizə şəhər daxili və şəhərdən kənar mənzillərin və obyektlərin alışı, satışı, kirayəsi, bağ evi və villaların satış və kirayəsi, ipoteka kreditləri barədə məlumatın ötürülməsi xidmətlərini sizə təqdim edirik!
Elxan bəy (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0102367XXXnömrəni göstər

Tarix: 17.02.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

94.000 İLKİN ÖDƏNİŞ ! RƏSMİ GƏLİR VƏ YA VÖEN TƏLƏB OLUNUR! OTÜRMƏ AKTİVDİR Dərnəgül metrosunun çıxışı, Cəfər Xəndan küç., West Town Yaşayış kompleksində QANUNİ 2 OTAQLI mənzil çıxarılır. 16 mərtəbəli binanın 12-cu

94 000 Azn
Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq