ev temiri

Xətai rayonunda 3 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 80 m²

Elan nömrəsi: 738813
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
80 m²
Qiymət
99 000 Azn
1237 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Xətai rayonu Həzi Aslanov qəsəbəsi Həzi Aslanov metrosu
Xətai rayonu Polad Həşimov küçəsi
Ümumi məlumat
Hərbi liseydən aşağı Xətai rayonu Polad Həşimov küçəsində Daş Eksperimental lahiyəli 5 mərtəbəli binanın 4 –cü mərtəbəsində qanuni 3 otaqlı mənzil satılır. Orta blok orta mərtəbədir. Kupçalıdır. İpotekaya yararlıdır. Kupçada qanuni 68 kvadratdır. Ümumi 80 kvadrat. Otaqlar, və giriş koridoru geniş və işıqlıdır. Mənzilin təmiri zəifdir. Yola yaxındır. Ancaq qiyməti uyğun qiymətdir. İnfrastruktur baxımından da əla yerdə yerləşir. Astanovkaya 200 metr məsafədədir. Məktəbə 1 dayanacaq qədər yaxındır. Yol keçmədən uşaqlar gedir. Yerləşmə yerinə, mərtəbəsinə, orta blok olmasına və proyektinə görə qiyməti də əladır. Qanuni 3 otaqlı mənzil cəmisi 99000 aznə təklif olunur. Real alıcıya cuzi endirim olunacaq . Alqı-satqı günü açarlar təhvil verilir. Qeydiyyatda heç kim yoxdur. Pəncərələr plastikdir. İstilik sistemi mərkəzidir. Sektalar təzədir. Alıb təmirə başlaya bilərsiz. İçərisindəki əşyalar götürülüb.Qaz, su, işıq daimidir. Bu ərazidən 8 noyabr prospektinə, Ağ şəhərə rahatlıqla gəlmək olur. Hər iki tərəfə balkonu var. Biri qonaq otağına qatılıb. O biri bağlı balkon kimi saxlanılıb. Ətraflı məlumat üçün zəng edin.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Anar (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 03.02.2025

servis.az

Köhnə tikili elanları

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

TELESIN.MOHTESHEM MENZIL. SUPER TEKLIF. BU FURSETI QACIRMAYIN. BİNƏQƏDİ RAYONU , ESHYALI. köhnə tikili leninqrad layihəli 9 mərtəbəli binanın 7-ci mərtəbəsində yerləşən umumi sahəsi 73 kv.m olan qanuni 2 otaqlidan 3