ev temiri

Xəzər rayonunda 3 otaqlı Villa Satılır, 100 m²

Elan nömrəsi: 694947
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
100 m²
Qiymət
268 000 Azn
2680 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Xəzər rayonu Buzovna qəsəbəsi
Xəzər rayon buzovna qəsəbəsi Dükkan ilə üzbəüz Koroğlu küçəsi 141a
Ümumi məlumat
Xəzər rayon buzovna qəsəbəsi Dükkan ilə üzbəüz həyət evlərində Bütün sənətləri düzgün olan 4 cu mehlede 12 sotun içində bağ evi satılır 3 otaq bir karidor bir balkon bir mətbəx və hamam tualet tam təmirli isti pol ataplenya hər bir şəraiti yerində əşyaları ilə birgə satılır. Həyətdə üzüm nar incir göyəm və s ağaclar var. Təkcə 3 ay yay 1000 manatlıq endir satılır alan uduzmaz. 7/24 zeng edə bilərsiniz.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Tural
Bakı şəhəri

Tarix: 12.07.2024

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq

48 000 Manata 2 - Otaqlı Tam Temırlı Heyetıne Masın Gırır Tam Yasayıslı Istılık Kombıdır.Butun Sayqacları Var.Ev MASAZIRDA ULU ONDERIMIZ HEYDER ELIYEV Lovhesınden Saqda Yerlesır.ESYALI Satılır.Masazırın En Hundur

48 000 Azn
Binəqədi rayonu , Çiçək qəs., 6 otaq

Binəqədi rayonu , Çiçək qəs., 6 otaq

Sulutəpə qəsəbəsində, 4-cü Cənub küçəsində (Çiçək qəsəbəsində) 5.1 sot torpaq sahəsində 300 kv çıxarışlı həyət evi satılır. Ev öz Qaz, su, işıq daimidir. Yol asfaltdır. Həyətdə əlavə 12 tonluq yeraltı su quyusu var.

180 000 Azn
Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq

Ev Masazırda 20yanvar metrosuna 30dəq məsafədə yerləşir, 535, 515 nömrəli avtobuslar evdən 5dəqiqəlik məsafədən keçir. Ev təmirsizdir, radnoy 3otaq etmək olar. Hər otağa pəncərə açılır.Kupça var. Təcili satıram, real