ev temiri

Xırdalan şəhərində 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 74 m²

Elan nömrəsi: 785648
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
74 m²
Qiymət
82 000 Azn
1108 Azn/m²
Ünvan:
Xırdalan şəhəri
Xırdalan şəhərində, Atlas Residence
Ümumi məlumat
Tək Şəxsiyyət vəsiqəsi ilə! Xırdalan şəhərində, Atlas Residence yaşayış kompleksində mənzil satılır.
Mənzil 16 mərtəbəli binanın 14-cü mərtəbəsində yerləşir. Kupçası (çıxarışı) var. Mənzil qismən əşyalı şəkildə satılır və yüksək keyfiyyətlə təmir olunub. 74 kvm.
Satış şərtləri:
• Daxili kreditlə:
o İlkin ödəniş: 82.000 AZN
o Qalıq müddət: 6 il 5 ay
o Aylıq ödəniş: 703 AZN
• Nağd satış qiyməti: 130.000 AZN
Xidmət haqqı ümumi dəyərin 1%-ni təşkil edir.
Mənzil əlverişli yerləşməsi və hazır vəziyyəti ilə həm yaşamaq, həm də yatırım üçün ideal seçimdir.
Leyla Xanım (Bütün Elanları)
Xırdalan şəhəri
0102347XXXnömrəni göstər

Tarix: 31.03.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Xırdalan ş., Yeni tikili , 2 otaq

Xırdalan ş., Yeni tikili , 2 otaq

Xırdalan şəhərində AAAF park yaşayış kompleksində 18- mərtəbəli binanın 7-ci mərtəbəsində Şəxsi istifadə üçün təmir olunmuş ümumi sahəsi 62 m2 olan 2-otaqlı əla təmirli mənzil satılr. Mənzil yüksək keyfiyyətlə təmir

103 000 Azn
Xırdalan ş., Yeni tikili , 3 otaq

Xırdalan ş., Yeni tikili , 3 otaq

Xırdalanda Bakı Sumqayıt şosesinin kənarında yeni tikili binanın 5 ci mərtəbəsində 114 kv.m sahəsi olan yelçəkən əla layihəli təmirsiz pad mayak mənzil çox çox təcili olaraq dəyərindən aşağı qiymətə satılır və bir

110 000 Azn
Xırdalan ş., Yeni tikili , 2 otaq

Xırdalan ş., Yeni tikili , 2 otaq

Xırdalan Şəhərində QANUNİ 2 otaqlı mənzil satışdadır. . Mənzil 11 mərtəbəli binanın 10-cü mərtəbəsində yerləşir. Ümumi sahəsi 87 kv/m-dir (kupçada 46 kv/m-dir). Mənzil tam əşyalı satılır. Ətrafında iaşə obyektləri,