ev temiri

Yasamal rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 84 m²

Elan nömrəsi: 790826
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
84 m²
Qiymət
268 000 Azn
3190 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Yasamal rayonu Elmlər Akademiyası metrosu
Yasamal rayonu,Müstəqillik küçəsi
Ümumi məlumat
QANUNİ 3 OTAQLI+KUPÇALI+İPOTEKAYA YARARLI+TƏMİRLİ+GÖL MƏNZƏRƏLİ MƏNZİL DƏYƏRİNDƏN UCUZ QİYMƏTƏ TƏCİLİ SATILIR !

PARK YASAMAL - 2 YAŞAYIŞ KOMPLEKSİ !

- Yasamal rayonu, Müstəqillik küçəsi
- 3 otaq (qanuni)
- 14/14 mərtəbə
- 84 kv/m
- sənəd -çıxarış (kupça)
- daimi qaz, su, işıq
- kombi istilik sistemi
- təmirli
- göl mənzərəli
- sürətli lift sistemi, yeraltı parking, gəzinti və uşaq meydançaları
- zəngin və əlverişli infrastruktur
- yaxınlıqda məktəb, bağça, supermarketlər və s.
- metrolara və şəhərin müxtəlif nöqtələrinə marşrut xəttləri

Əlavə məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.
Ofis haqqı 2680 azn təşkil edir.
Şamil Əhmədzadə (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0708140XXXnömrəni göstər

Tarix: 16.05.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 2 otaq

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 2 otaq

Qara Qarayev Metro yaxınlığı Premium Binada 2 otağa düzəlmə Mənzil Əşyalı satılır. 17 Mərtəbənin 14 cü mərtəbəsi. Sahə=40 kv. Təmirdən sonra yaşayış olmayıb. Binada 2 Mərtəbə Yeraltı Parking həmçinin 2 Sürətli lift var.

158 000 Azn
Yasamal rayonu , 2 otaq

Yasamal rayonu , 2 otaq

İnşaatçılar metrosundan cəmi 1 dəqiqəlik məsafədə, ATS ilə üzbəüz yerləşən premium yaşayış kompleksi Mənzil şəxsi istifadə üçün təmir olunub, tam səliqəli və baxımlıdır. Çıxarış (kupça) mövcuddur. Rahat və

230 000 Azn
Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 3 otaq

Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 3 otaq