ev temiri

Sabunçu rayonunda 9 otaqlı Ofis Satılır, 400 m²

Elan nömrəsi: 691248
Əmlakın növü
Otaq sayı
9
Sahə
400 m²
Qiymət
160 000 Azn
400 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Zabrat qəsəbəsi
Zabrat Məhəmmədi yolu
Ümumi məlumat
Sabunçu rayonu. Zabrat Məhəmmədli yolu, əsas yola 200-250 mtr məsafədə 6 sotda 400 kvadratda olan OBYEKT satilir. Fabrika, sex, müxtəlif biznes ücün əl verişlidir. Mətbəxi, bir necə sanitar qovşagi var. Sənəd cixariş. Qiyməti 160.000 Azn.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 04.08.2024

servis.az

Obyekt / Ofis elanları

Səbail rayonu , İçəri Şəhər m., 3 otaq

Səbail rayonu , İçəri Şəhər m., 3 otaq

Şəhərin mərkəzində Axundov Bağının yanında 75 kv.m Çıxarış qeyri-yaşayış sənədli zirzəmi obyekt satılır. ( Kupçalıdır ). Təcili satıldığı üçün dəyərindən aşağı qiymətə yazılıb, 150.000 Azn. Obyekt satışa qoyulduğu üçün

150 000 Azn
Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 2 otaq

Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 2 otaq

YENİ YASAMALDA KUPÇALI 2 MƏRTƏBƏLİ OBYEKT SATILIR. Obyekt salon olaraq 10 ilə yaxın fəaliyyət göstərmişdir. Hal hazırda obyekt boşdur.Yeni tikili Binanın altında yerləşir. İnşaatçılar metrosuna yaxın məsafədədir.Bir

168 000 Azn
Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 2 otaq

Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 2 otaq

Həzi Aslanov Metro çıxışı Obyekt satılır. Sənəd= Qeyri Yaşayış Kupçadır. 17 Mərtəbə yeni binanın 1 ci mərtəbəsi. Sahə= 80 kv. Arenda qiyməti 1400 AZN. Qiymətin də Endirim olunacaq. Satışda Digər Obyektlərimiz var.

280 000 Azn
Yasamal rayonu , Elmlər Akademiyası m., 4 otaq

Yasamal rayonu , Elmlər Akademiyası m., 4 otaq

Отличное Предложение Срочно Продаётся Объект Около Метро Эльмляр Академиясы Продается ОБЪЕКТ с общей площадью в 140 кв.м. (130 кв.м. + подвал 10 кв.м.) С отдельным входом-выходом. Расположен на 1-ом этаже