ev temiri

Sabunçu rayonunda 2 otaqlı Həyət evi Satılır, 65 m²

Elan nömrəsi: 744647
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
65 m²
Qiymət
48 000 Azn
738 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Zabrat qəsəbəsi
zabrat qes
Ümumi məlumat
ESYALI YASAYISLI EV SATISDA!
ESYALAR QIYMETE DAXILDIR.
Zabrat 1 qəsəbəsinin 307 saylı məktəbin, marsrutun yxinligi , qapısına qədər asvalt dosenmis . 1 sotda 65kvm.2 otaqli ev ESYALI satılır.
Qaz, işıq, susaygaclari var. internet islekdir.. Istilik sistemi kombidir.
Sənəd Bələdiyyə şəhadətnaməsi
Qiymət 48000AZN
Real alıcıya razilasma var.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 17.03.2025

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 4 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 4 otaq

Sifarisle - Kreditle ilkin odeniw 41 min AZN odemekle 2 mertebeli heyet evleri avtovagzaldan 30- 35 deqiqelik yolda Masazir qəsəbəsinde merkezde maşurut yoluna yaxın 2 mertebeli 4 otaqli həyət evi sifarisle tikirem.

41 000 Azn
Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 16 otaq

Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 16 otaq

! Satılır! 8 sot-da hər mərtəbəsi 200 kvm olan həyət evidir. Evin hər bir sənəti qaydasındadır yalnız kupça yoxdur real alıcılara endirim ediləcək. Bütün sənədlər var yalnız kupça yoxdur!

350 000 Azn
Abşeron rayonu , Mehdiabad qəs., 6 otaq

Abşeron rayonu , Mehdiabad qəs., 6 otaq

Paket Kupçalı Abşeron Rayonu Mehdiabad Qesebesinde Yola Yaxın yerde Geniş 2 mertebe 6 otaqli həyət evi satilir.Kamunal xətləri işıq, su, qaz, kanalzasiya xətti çəkilib və daimdir sayğacları quraşdırılıb Evin istiliyi

121 000 Azn
Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 4 otaq

Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 4 otaq