ev temiri

Binəqədi rayonunda 5 otaqlı Həyət evi Satılır, 180 m²

Elan nömrəsi: 645327
Əmlakın növü
Otaq sayı
5
Sahə
180 m²
Qiymət
105 000 Azn
583 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Binəqədi rayonu Biləcəri qəsəbəsi
Zəfəran küçəsi 1
Ümumi məlumat
Super təmirli ev Biləcəri Orxan marketə yaxın 5 otaq 2 mərtəbə manalıt beton kombi sistemi təmirdən sonra yaşayış olmayan satlır qiymətdə razılaşmaq olar təcili ev satılır yutubda ciraq əmlaka abunə olun bütün vidyalar sizə catsın əgər sizlərin də satışda həyət evi bina evi navastroya satmaq yə ya almaq isdəirsnzə bizə mürcyət edə bilərsiniz hər cür köməklik göstərməyə hazırıq ciraq əmlak kanalımıza abunə olub beyənməyi unutmayın hər hansı vidylar yüklənəndə sizlərə catsın başqa hər bir qiymətə evlər var isdənlən vaxt əlaqə saxlayın isdəsəniz vidyosunu vapcatda ataram baxar
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 25.02.2024

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Suraxanı rayonu , Hövsan qəs., 3 otaq

Suraxanı rayonu , Hövsan qəs., 3 otaq

Hovsanda Abidenin Oba Marketin Al Marketin Yani 132 161 212 210 Nomreli Marsurutlarnin Dayanacagna 5 Deyqeliy Mesafede 2.5 Sotun icinde 7 Das Kursulu Sexsi Titilmis Beton Fundametli 4 bir terefi Qosa Dasla Tikilmis

98 000 Azn
Suraxanı rayonu , Hövsan qəs., 4 otaq

Suraxanı rayonu , Hövsan qəs., 4 otaq

Xezer Rayonu Binə Qəsəbəsi 160 Nomreli Marsurutun Dayanacaqna 4 Deyqeliy mesafede 218 Nomreli Mektebin Ve Baxcanin Arxasinda 2.0 Sotu icinde 6 Das kursulu Tam Temirli 4 Otaq kv 100 isitme Sisdemi Kombi Qaz Su isiq Tel

82 500 Azn
Abşeron rayonu , Masazır qəs., 3 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 3 otaq

Masazır qəsəbəsi, Akim Abbasov küçəsi Ailə marketə yaxın 1.5 sotda tikilmiş 100kv 3 otaqlı təmirli həyət evi satılır Sənəd KUPÇA Kod: H3108 Qeyd: Müştəri tərəfdən ofis zəhmət haqqı 1% təşkil edir